До уваги суб'єктів підприємницької діяльності

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7.(зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 31.05.2018 №1022). Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

10:28 05.07.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Лугинська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення селищної ради «Про обмеження реалізації алкогольних напоїв на території Лугинської селищної ради».

16:58 04.07.2018

Свято "Івана Купала"

Виконком Лугинської селищної ради запрошує жителів та гостей району на свято «Івана Купала», яке відбудеться 06.07.2018 року в смт Лугини, урочище «Чекуля».

10:16 04.07.2018

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Лугинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області

16:18 13.06.2018

Повідомлення про затвердження детального плану території

Лугинською селищною радою рішенням двадцять четвертої сесії VII скликання № 403 від 29.05.2018 року  затверджено детальний план території та обгрунтування можливостей відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 12,0 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств,  установ і організацій, яка розташована за адресою: смт Лугини, Лугинського району Житомирської області. З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Лугинської селищної ради.

10:15 01.06.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Лугинська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення селищної ради «Про встановлення  місцевих податків  і зборів на 2019  рік».

10:00 01.06.2018

Конкурс по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Лугинська селищна рада ОТГ оголошує конкурс по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

09:02 03.05.2018