ОГОЛОШЕННЯ

Повідомлення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області

17 січня 2019 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників  комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області. Рекомендовано директору комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області призначити на посаду практичного психолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області Самосей Ольгу Олександрівну, на посаду вчителя-логопеда комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області- Головач Оксану Михайлівну.

10:55 21.01.2019

Лугинська селищна рада оголошує конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки об’єктів власності територіальної громади селищ та сіл Лугинської селищної ради та конкурс на право проведення незалежної оцінки земельних ділянок Лугинської селищної ради протягом 2019 року.

11:41 02.01.2019

Оголошено конкурс з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Лугинської ОТГ

Лугинська селищна рада оголошує конкурс з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Лугинської ОТГ.

09:56 02.01.2019

Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади«вчитель-дефектолог», «вчитель-логопед», «практичний психолог»

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області оголошує конкурс на заміщення вакантної посади«вчитель-дефектолог», «вчитель-логопед», «практичний психолог» Найменування і місцезнаходження закладу загальної середньої освіти Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр»Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області смт Лугини, вул.Грушевського, 16. Найменування посади та умови оплати праці Вчитель-дефектолог Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області. Вчитель – логопед Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області. Практичний психолог Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області. Посадовий оклад встановлюється відповідно до штатного розпису.

16:02 14.12.2018

Оголошення про продовженн прийому пропозицій щодо придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування

ЛУГИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРОДОВЖУЄ ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ПРИДБАННЯ ЖИТЛА ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ ТА ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА ДО 20 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ

16:43 06.11.2018