ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про продовженн прийому пропозицій щодо придбання житла для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування

ЛУГИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ПРОДОВЖУЄ ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ЩОДО ПРИДБАННЯ ЖИТЛА ДЛЯ ДІТЕЙ-СИРІТ, ДІТЕЙ ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ ТА ОСІБ З ЇХ ЧИСЛА ДО 20 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ

16:43 06.11.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У ВЛАСНІСТЬ

Організатор земельних торгів: Лугинська селищна рада Лугинського району Житомирської області. Виконавець земельних торгів:  Житомирська товарна агропромислова біржа, 10001, м. Житомир, проспект Незалежності, 91/1, Характеристика лоту № 1:

11:21 13.09.2018

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 21.12.2017 № 868, додаток 7.(зі змінами, затвердженими рішенням обласної ради від 31.05.2018 №1022). Порядок визначає умови та механізм надання фінансової підтримки суб'єктам малого і середнього підприємництва в рамках Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2018 рік шляхом часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію бізнес-проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

10:28 05.07.2018