Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Апарат Лугинської селищної ради

 

Посада

Прізвище, ім'я, по батькові

Селищний голова

Мельник Петро Іванович

Головний спеціаліст загального відділу (прийм.)

Сябрук Ірина Юріївна

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Давидюк Віктор Іванович 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Квятковський Борис Анатолійович

Керуючий справами виконавчого комітету

Карповець Віктор Павлович

Секретар селищної ради

Хоменко Геннадій Аркадійович 

cтарости старостинських округів

Бовсунівський старостинський округ

Міщенко Микола Володимирович

Будо-Літківський старостинський округ

Стужук Катерина Іванівна

Великодивлинський старостинський округ

Саїдова Зоя Григорівна

Жеревецький старостинський округ

Самойлюк Оксана Миколаївна

Калинівський старостинський округ

Каменчук Віктор Михайлович

Красноставський старостинський округ

Ковальчук Сергій Васильович

Кремненський старостинський округ

Русецький Іван Іванович

Липниківський старостинський округ

Рябчук Олександр Володимирович

Літківський старостинський округ

Стужук Петро Іванович

Остапівський старостинський округ

Старовойт Валентина Аркадіївна

Повчанський старостинський округ

Новицький Петро Володимирович

Путиловицький старостинський округ

Гаврилюк Анатолій Петрович

Старосільський старостинський округ

Сенчило Анатолій Костянтинович

Степанівський старостинський округ

Медведський Микола Степанович

Топільнянський старостинський округ

Білюк Леонід Петрович

Червоноволоцький старостинський округ

Костюк Михайло Володимирович

Миролюбівський старостинський округ

Макарчук Олена Григорівна

виконавчі органи, структурні підрозділи селищної ради

відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Начальник відділу, головний бухгалтер

Коренчук Інна Миколаївна

Головний спеціаліст – заступник головного бухгалтера

Бовсуновська Віта Степанівна

Головний спеціаліст

Шаринова Катерина Миколаївна

Шевчук Любов Павлівна

Бовсуновський Микола Іванович

Дем’янчук Алла Павлівна

Ярмолюк Ірина Олексіївна

Шваб Руслана Валеріївна

Калідуб Ірина Леонідівна

відділ фінансів

rfulugini@ukr.net

Начальник відділу

Лепей Віктор Федорович

Головний спеціаліст  

Пейдан Наталія Антонівна

Марчук Світлана Борисівна

Харченко Лариса Яківна

відділ освіти, молоді та спорту

lug_osvita@ukr.net

Начальник відділу

Блохіна Ірина Петрівна

Головний спеціаліст

Губарець Тетяна Василівна

Боровська Вікторія Русланівна

сектор з питань дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту

Завідувач сектору

Борова Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст

Цапук Зінаїда Миколаївна

Антоненко Тетяна Іванівна

відділ економічного розвитку, інвестицій, комунального господарства

Начальник відділу

Бовсуновська Надія Миколаївна

Головний спеціаліст 

Ярошовець Сергій Іванович

Коренчук В’ячеслав Володимирович

відділ архітектури, містобудування та земельних ресурсів

в.о. начальника відділу, головний спеціаліст 

Шутенко Олександра Леонідівна

Головний спеціаліст 

Шрубович Ірина Іванівна

реєстраційний відділ

Начальник відділу

Рачук Юлія Володимирівна

Державний реєстратор

Козачок Наталія Володимирівна

-

Головний спеціаліст

Мирошниченко Лариса Георгіївна

Оксенчук Ірина Костянтинівна

Кусь Таїсія Іванівна

загальний відділ

Начальник відділу

Русецька Галина Валеріївна

Головний спеціаліст

Бовсуновська Тетяна Миколаївна

відділ культури та туризму

Начальник відділу

Іванова Олена Анатоліївна

Головний спеціаліст

Синицька Інна Федорівна

відділ юридичного забезпечення та персоналу

Начальник відділу

Бовсуновська Марина Олександрівна 

Головний спеціаліст з кадрової роботи

Шрам Вікторія Олегівна

служба у справах дітей

Начальник відділу

Лісовська Людмила Василівна

Головний спеціаліст  

Двуреченська Наталія Володимирівна 

відділ соціального захисту та  охорони здоров’я

Начальник відділу

Вербило Тетяна Володимирівна

Головний спеціаліст

Татарнікова Світлана Олексіївна

Ібрагімова Діна Віліївна

Рудюк Марина Олексіївна

Лагодюк Антоніна Михайлівна

Татарнікова Тетяна Василівна

відділ у справах ветеранів

Начальник відділу

Осадчук Сергій Миколайович

Головний спеціаліст

Дробиш Ольга Ігорівна

відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту, мобілізаційної роботи та військового обліку громадян

В.о. начальника відділу

Янковець Олександр Миколайович

Головний спеціаліст

-

Завідувач військово- облікового бюро

Хоменко Світлана Федорівна

сектор з питань державної реєстрації актів цивільного стану 

Завідувач сектору

Сакало Інна Сергіївна

Головний спеціаліст

-

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь