A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Лугинська громада
Житомирська область, Коростенський район

Апарат Лугинської селищної ради

 

 

Посада

Прізвище, ім'я,

по батькові

 

  

Селищний голова

Мельник Петро Іванович

 

Оператор комп’ютерного набору (прийм.)

Сябрук Ірина Юріївна

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Давидюк Віктор Іванович

 

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Квятковський Борис Анатолійович

 

Керуючий справами виконавчого комітету

Карповець Віктор Павлович

 

Секретар селищної ради

Губарець Олександр Васильович

 

cтарости старостинських округів

Бовсунівський старостинський округ

Міщенко Микола Володимирович

 

Будо-Літківський

старостинський округ

Стужук Катерина Іванівна

 

Великодивлинський

старостинський округ

Саїдова Зоя Григорівна

 

Жеревецький старостинський округ

Самойлюк Оксана Миколаївна

 

Калиніський старостинський округ

Каменчук Віктор Михайлович

 

Красноставський старостинський округ

Ковальчук Сергій Васильович

 

Кремненський старостинський округ

Русецький Іван Іванович

 

Липниківський старостинський округ

Рябчук Олександр Володимирович

 

Літківський старостинський округ

Стужук Петро Іванович

 

Остапівський старостинський округ

Старовойт Валентина Аркадіївна

 

Повчанський старостинський округ

Новицький Петро Володимирович

 

Путиловицький старостинський округ

Гаврилюк Анатолій Петрович

 

Старосільський старостинський округ

Сенчило Анатолій Костянтинович

 

Степанівський старостинський округ

Медведський Микола Степанович

 

Топільнянський старостинський округ

Білюк Леонід Петрович

 

Червоноволоцький старостинський округ

Костюк Михайло Володимирович

 

Миролюбівський старостинський округ

Макарчук Олена Григорівна

 

виконавчі органи, структурні підрозділи селищної ради

відділ бухгалтерського обліку та фінансової звітності

Начальник відділу, головний бухгалтер

Коренчук Інна Миколаївна

 

Головний спеціаліст – заступник головного бухгалтера

Бовсуновська Віта Степанівна

 

Спеціаліст першої категорії

Шаринова Катерина Миколаївна

 

Шевчук Любов Павлівна

 

Бовсуновський Микола Іванович

 

Дем’янчук Алла Павлівна

 

Ярмолюк Ірина Олексіївна

 

Шваб Руслана Валеріївна

 

Калідуб Ірина Леонідівна

 

відділ фінансів

rfulugini@ukr.net

Начальник відділу

Лепей Віктор Федорович

 

Головний спеціаліст  

Пейдан Наталія Антонівна

 

Марчук Світлана Борисівна

 

Харченко Лариса Яківна

 

відділ освіти, молоді та спорту

lug_osvita@ukr.net

Начальник відділу

Сенчило Наталія Василівна

 

Секретар

Одинока Тетяна Володимирівна

 

Головний спеціаліст

Губарець Тетяна Василівна

 

Блохіна Ірина Петрівна

 

сектор з питань дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту

Завідувач сектору

Борова Ольга Миколаївна

 

Головний спеціаліст

Цапук Зінаїда Миколаївна

Антоненко Тетяна Іванівна

 

відділ економічного розвитку, інвестицій, комунального господарства

Начальник відділу

Бовсуновська Надія Миколаївна

 

Головний спеціаліст 

Ярошовець Сергій Іванович

 

Коренчук В’ячеслав Володимирович

 

відділ архітектури, містобудування та земельних ресурсів

Начальник відділу

Степанчук Наталія Михайлівна

 

Головний спеціаліст 

Шутенко Олександра Леонідівна

 

Головний спеціаліст 

Шрубович Надія Миколаївна

 

реєстраційний відділ

Начальник відділу

Рачук Юлія

Володимирівна

 

Державний реєстратор

Ничипоренко Аксінія Андріївна

 

Козачок Наталія Володимирівна

 

Головний спеціаліст

Мирошниченко Лариса Георгіївна

Оксенчук Ірина Костянтинівна

 

 

загальний відділ

Начальник відділу

Русецька Галина Валеріївна

 

Головний спеціаліст

Бовсуновська Тетяна Миколаївна

 

відділ культури та туризму

Начальник відділу

Іванова Олена Анатоліївна

 

Головний спеціаліст

Синицька Інна Федорівна

 

відділ юридичного забезпечення та персоналу

Начальник відділу

Макарчук Олена Юріївна

 

Головний спеціаліст з кадрової роботи

Ярошовець Вікторія Олегівна

 

Спеціаліст з юридичних питань

-

 

служба у справах дітей

Начальник

Таргонська Алла Костянтинівна-

 

Головний спеціаліст  

Лісовська Людмила Василівна

 

Спеціаліст

-

 

відділ соціального захисту та  охорони здоров’я та

Начальник

Вербило Тетяна Володимирівна

 

Головний спеціаліст

Татарнікова Світлана Олексіївна

Ібрагімова Діна Віліївна

Рудюк Марина Олексіївна

Лагодюк Антоніна Михайлівна

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь