Оголошено конкурс на заміщення вакантної посади

Лугинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради Лугинського району Житомирської області

16:18 13.06.2018

Повідомлення про затвердження детального плану території

Лугинською селищною радою рішенням двадцять четвертої сесії VII скликання № 403 від 29.05.2018 року  затверджено детальний план території та обгрунтування можливостей відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 12,0 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств,  установ і організацій, яка розташована за адресою: смт Лугини, Лугинського району Житомирської області. З даним рішенням можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Лугинської селищної ради.

10:15 01.06.2018

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Відповідно до ст. 9 ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Лугинська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту – рішення селищної ради «Про встановлення  місцевих податків  і зборів на 2019  рік».

10:00 01.06.2018

Конкурс по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

Лугинська селищна рада ОТГ оголошує конкурс по відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконавця земельних торгів на конкурентних засадах.

09:02 03.05.2018