Лугинський район, Житомирська область

Інвестиційні проекти

ІНВЕСТИЦІЙНА  ПРОПОЗИЦІЯ

Пропонується земельна ділянка для будівництва АЗС ,орієнтовною площею 1 га, поряд з автодорогою Київ-Ковель(172км) с.Глухова.

Голова ОДА Ігор Гундич провів зустріч з інвестором

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич  8 грудня, зустрівся із потенційними інвесторами щодо реалізації проекту з енергоощадності в області, а саме в Лугинській об’єднаній територіальній громаді, в яій взяв участь Лугинський селищний голова А.В.Шахматов.

Реалізація проекту з виробництва електроенергії на основі сонячного випромінювання передбачає залучення 70 млн євро та створення додаткових робочих місць.

«Інвестори мають «заходити» в наш регіон і працювати. Це пріоритет не тільки області, а й держави. Якщо інвестор буде працювати в об’єднаній громаді, то, завдяки реформі децентралізації, вона буде отримувати надходження до власного бюджету», – сказав Ігор Гундич.

Зараз європейський інвестор розглядає найбільш зручні земельні ділянки для розміщення виробництва, які б мали достатню кількість сонячної енергії.

Голова ОДА Ігор Гундич поставив присутнім представникам Держгеокадастру, Житомиробленерго дедлайн 15 січня для узгодження та підготовки усієї необхідної документації.