Регуляторна діяльність

Рішення сесії "Про встановлення  транспортного податку на території  Лугинської  селищної ради на 2021  рік"

Рішення сесії "Про план діяльності селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік"

Рішення сесії "Про встановлення ставок  податку на нерухоме майно відмінне відземельного податку на території Лугинської селищної ради на 2021 рік"

Рішення сесії "Про внесення змін до  плану діяльностіселищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік"

Рішення сесії "Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на  території Лугинської селищної ради на 2021 рік"

Рішення сесії "Про внесення змін до рішення селищної ради від 25.06.2020 № 1071 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Лугинської селищної ради на 2021 рік»"

Рішення сесії "Про внесення змін до рішення селищної ради від 25.06.2020 № 1070 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельного податку на території Лугинськоїселищної ради на 2021 рік»"

Рішення сесії "Про схвалення проектів рішень про встановлення місцевих  податків та зборів на території  Лугинської селищної  ради на 2021 рік"

Рішення сесії "Про внесення змін до рішення селищної ради від 25.06.2020 № 1069 «Про встановлення ставок єдиного податку на території Лугинської селищної ради на 2021 рік»"

Рішення сесії "Про внесення змін до рішення селищної ради від 25.06.2020 № 1072 «Про встановлення транспортного податку на території Лугинської селищної ради на 2021 рік»"

Рішення сесії "Про встановлення ставок єдиногоподатку на території   Лугинської селищної ради на 2021 рік