ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ ЩОДО ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

Дата: 13.05.2024 14:23

Назва містобудівної документації:  «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) – код КВЦПЗ 02.01» на цільове призначення «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – код КВЦПЗ 03.07», кадастровий номер 1822855101:02:001:0517, загальною площею 0,0491 га, яка розташована по  вул. М. Грушевського, 9, с-ще Лугини, Коростенського району Житомирської області».

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (із змінами), Лугинська селищна рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території для зміни цільового призначення земельної ділянки з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) – код КВЦПЗ 02.01» на цільове призначення «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – код КВЦПЗ 03.07», кадастровий номер 1822855101:02:001:0517, загальною площею 0,0491 га, яка розташована по  вул. М. Грушевського, 9, с-ще Лугини, Коростенського району Житомирської області».

Замовник містобудівної документації: Лугинська селищна рада.

Розробник містобудівної документації: ФОП Аламі Наталія Анатоліївна

Підстава для розроблення: рішення тридцять восьмої сесії восьмого скликання Лугинської селищної ради від 25.04.2024 року № 1312.

Основна мета розробки детального плану території: є обґрунтування розташування земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі у с-щі Лугини по вул. М.Грушевського, 9.

Основні техніко-економічні показники: загальна площа земельної ділянки – 491 м²; площа проектованої забудови земельної ділянки – 215 м²; заплановане будівництво – нежитлова будівля торгівлі (магазин).

З повним комплектом матеріалів проекту детального плану території можна ознайомитись у відділі архітектури, містобудування та земельних ресурсів Лугинської селищної ради за адресою: 11301, Житомирська область, Коростенський район, с-ще Лугини, вул. М.Грушевського, буд. 2-А.

Посадова особа, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій: В.о. начальника відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів виконавчого комітету Лугинської селищної ради - Олександра ШУТЕНКО.

Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження): 11301, Житомирська область, Коростенський район, с-ще Лугини, вул. М.Грушевського, буд. 2-А; E-Mail адреса: lug-sel-rada@ukr.net.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: в період з 13 травня 2024 року по 11 червня 2024 року.

Громадські слухання відбудуться: 13 червня 2024 року о 11 год. 00 хв. за адресою: 11301, Житомирська область, Коростенський район, с-ще Лугини, вул. М.Грушевського, буд. 2-А, у приміщенні Лугинської селищної ради.

Пропозиції до проектів містобудівної документації: Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції і зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Додатки:

• Проектний план (основне креслення) М 1:1000;

Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі населеного пункту М 1:1000;

• План існуючого використання території 1:1000.