Громадські організації

В селищі міського типу Лугини 18.02.2011 утворено громадську організацію жителів Лугинської селищної ради «Земля Лугів», 30.04.2015 головою переобрано Старосуд Галину Вікторівну.

Метою ГО є сприяння соціально-побутовому, економічному, екологічному, культурному розвитку Лугинської селищної ради, досягнення взаємної згоди і згуртованості на основі принципів взаємного співробітництва і взаємодопомоги. ГО розробляє проекти, які направлені на покращення умов життя населення.

У 2015р актив громади після проведення опитування домогосподарств населеного пункту підготував мікропроектну пропозицію (заявку на отримання гранту) «Інноваційні енергоефективні заходи в  дитячому садочку в смт Лугини. Реконструкція центрального опалення  з встановленням піролізного котла на твердому паливі та заміна вікон». Загальна вартість проекту – 446 520,00 грн. Внески сторін: ЄС/ПРООН – 331 845,00 грн., ГО «Земля Лугів» – 23 012,00 грн., бюджет селищної ради–  92 200,00 грн. В рамках реалізації даного проекту, було проведено модернізацію системи опалення з встановленням піролізного котла ARS 150 BM, опалювальних радіаторів Purmo, насосу сетєвого DAB BPH 120/280/ 50 M, баку розширувального круглого та заміну 16 вікон в приміщеннях.