ОГОЛОШЕННЯ

Про оприлюднення проекту рішення  Лугинської селищної  ради « Про затвердження цін на роботи (послуги) комунальною установою «Трудовий архів» Лугинської селищної ради»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет  селищної  ради повідомляє про оприлюднення проекту  рішення  Лугинської селищної  ради «Про затвердження цін на роботи (послуги) комунальною установою «Трудовий архів» Лугинської селищної ради».

16:20 14.04.2021

Оголошення про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до наказу № 8-г від 02.04.2021 р. (у зв'язку з не нарахуванням норм типових професійно - кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом НАДС від 07.11.2019 р. № 203-19) скасовано конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів Лугинської селищної ради.

14:21 02.04.2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», відділ фінансів Лугинської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

11:33 03.03.2021

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Лугинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад у сектор з питань дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради:

12:32 12.02.2021

Конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Лугинської селищної ради

Лугинська селищна рада оголошує конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян які   постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Лугинської селищної ради

11:01 03.02.2021

До уваги депутатів селищної ради 7 скликання

Відповідно до частини другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) депутати, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, повинні подати декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (декларацію перед звільненням).

10:53 26.11.2020