Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради – КВЯТКОВСЬКИЙ Борис Анатолійович

Народився 4 травня 1974 року в селі Хочино Олевського району. Батьки: Анатолій Іванович та Людмила Іванівна працювали вчителями в Хочинській середній школі.

По закінченню школи, в 1991 році, поступив на денне навчання до Українського державного лісотехнічного університету в м. Львів, факультет лісового господарства. Отримав спеціальність інженера лісового господарства. Із травня 1996 року працював в структурних підрозділах Олевського, Лугинського, Білокоровицького лісгоспів та Лугинського спецлісгоспу. За час трудової діяльності обіймав посади майстра лісу, помічника лісничого, лісничого, начальника виробничого відділу, заступника директора по ЗЕД, головного інженера.

В квітні 2021 року рішенням сесії затверджений заступником Лугинського селищного  голови.

Одружений. Має двох синів. Житель селища Лугини з 1998 року.