Лугинський район, Житомирська область

Очищення влади

Нормативні докуиенти

Закон України «Про очищення влади»

Порядок проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

План проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади»

Порядок про Єдиний державний реєстр осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади»

Інформація про результати проведення перевірки

Шваб Р.В.

Ярмолюк І.О.

Перевірка претендентів на посаду

Розпорядження селищного голови №45 від 29.05.2017р. Про проведення у Лугинській селищній раді перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

6 червня 2017 року в Лугинській селищній раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", Лепея Віктора Федоровича - начальника відділу економічного розвитку,інвестицій, комунального господарства та архитектури.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Декларація уповноваженої особи на виконання функцій держави розміщена у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Розпорядження селищного голови №60-К від 28.09.2018р. Про проведення перевірки особи, яка претендує на зайняття посади посадової особи органу місцевого самоврядування, відповідно до Закону України  " Про очищення влади"

1 жовтня 2018 року в Лугинській селищній раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", Шваб Руслани Валеріївни - спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Розпорядження селищного голови №62-К від 01.10.2018р. Про проведення перевірки особи, яка претендує на зайняття посади посадової особи органу місцевого самоврядування,відповідно до Закону Украйни "Про очищення влади"

1 жовтня 2018 року в Лугинській селищній раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади", Ярмолюк Ірини Олексіївни - спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Заява про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влвди"

Розпорядження селищного голови №22-К від 23.05.2019р. Про проведення перевірки особи, яка претендує на зайняття посади посадової особи органу місцевого самоврядування, відповідно до Закону України "Про очищення влади"

27 травня 2019 року в Лугинській селищній раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"  Бовсуновської Віти Степанівни - спеціаліста 1 категорії, заступника головного бухгалтера.

Розпорядження селищного голови №25-К від 03.06.2019 р. Про проведення перевірки особи, яка претендує на зайняття посади посадової особи органу місцевого самоврядування, відповідно до Закону України "Про очищення влади"

04 червня 2019 року в Лугинській селищній раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"  Калідуб Ірини Леонідівни - спеціаліста 1 категорії відділу бухгалтерського обліку та фінансової звітності.

Деклараія уповноваженої особи на виконання функцій держави розміщена у Єдиному державному реєстрі декларацій.

Розпорядження селищного голови №26-К від 03.06.2019 р. Про проведення перевірки особи, яка претендує на зайняття посади посадової особи органу місцевого самоврядування відповідно до Закону України "Про очищення влади"

04 червня 2019 року в Лугинській селищній раді розпочато проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"  Шутенко Олександри Леонідівни - спеціаліста 1 категорії відділу архітектури, містобудування та земельних ресурсів.

__________________________________________________________________________________________________________________________