Оголошення!

Лугинська  селищна  рада  шукає  кваліфіковану  бригаду  будівельників-ремонтників  для  виконання  робіт різної складності (ремонт дахів, покрівельні роботи і т.п.).  Детальна  інформація  за  телефоном  80674123824, у Пн-Пт. з 10-00 до 18-00.

16:36 06.07.2021

Оголошення!

Організовується  автобусний  підвіз жителів селища Лугини та інших населених пунктів в село Путиловичі,  для участі в традиційному народному святі «ІВАНА КУПАЛА». Відправлення від Лугинської гімназії о 18-30, виїзд у зворотньому напрямку (Путиловичі – Лугини) о 22-00. Гарного всім дня!

14:55 06.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора Радогощанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Лугинської селищної ради

Відповідно до ст.26 Закону України «Про освіту», ст.38,39 Закону України  «Про повну загальну середню освіту», Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Лугинської селищної ради Коростенського району Житомирської області, затвердженого рішенням Лугинської селищної ради від 30.04.2021 року №358, розпорядження селищного голови від 30.04.2021 №37 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти»  та у зв’язку з закінченням терміну строкового трудового договору директора Радогощанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Лугинської селищної ради Лугинська селищна рада огололошує конкурс на зайняття посади директора Радогощанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»  Лугинської селищної ради.

15:35 30.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора Липниківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лугинської селищної ради

Відповідно до ст.26 Закону України «Про освіту», ст.38,39 Закону України  «Про повну загальну середню освіту», Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Лугинської селищної ради Коростенського району Житомирської області, затвердженого рішенням сесії Лугинської селищної ради від 30.04.2021 року №358, розпорядження селищного голови від 30.04.2021 №37 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти»  та у зв’язку з закінченням терміну строкового трудового договору директора Липниківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лугинської селищної ради Лугинська селищна рада огололошує конкурс на зайняття посади директора Липниківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лугинської селищної ради.

15:33 30.04.2021