ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора Радогощанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Лугинської селищної ради

Відповідно до ст.26 Закону України «Про освіту», ст.38,39 Закону України  «Про повну загальну середню освіту», Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Лугинської селищної ради Коростенського району Житомирської області, затвердженого рішенням Лугинської селищної ради від 30.04.2021 року №358, розпорядження селищного голови від 30.04.2021 №37 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти»  та у зв’язку з закінченням терміну строкового трудового договору директора Радогощанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Лугинської селищної ради Лугинська селищна рада огололошує конкурс на зайняття посади директора Радогощанського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»  Лугинської селищної ради.

15:35 30.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора Липниківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лугинської селищної ради

Відповідно до ст.26 Закону України «Про освіту», ст.38,39 Закону України  «Про повну загальну середню освіту», Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Лугинської селищної ради Коростенського району Житомирської області, затвердженого рішенням сесії Лугинської селищної ради від 30.04.2021 року №358, розпорядження селищного голови від 30.04.2021 №37 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти»  та у зв’язку з закінченням терміну строкового трудового договору директора Липниківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лугинської селищної ради Лугинська селищна рада огололошує конкурс на зайняття посади директора Липниківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Лугинської селищної ради.

15:33 30.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора Красноставського НВК «ЗЗСО І ступеня - ЗДО» Лугинської селищної ради

Відповідно до ст.26 Закону України «Про освіту», ст.38,39 Закону України  «Про повну загальну середню освіту», Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Лугинської селищної ради Коростенського району Житомирської області, затвердженого рішенням сесії Лугинської селищної ради від 30.04.2021 року №358, розпорядження селищного голови від 30.04.2021 №37 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти»  та у зв’язку з закінченням терміну строкового трудового договору директора Красноставського НВК «ЗЗСО І ступеня - ЗДО»  Лугинської селищної ради Лугинська селищна рада огололошує конкурс на зайняття посади директора Красноставського НВК «ЗЗСО І ступеня - ЗДО» Лугинської селищної ради.

15:31 30.04.2021

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на заміщення посади директора Лугинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лугинської селищної ради

Відповідно до ст.26 Закону України «Про освіту», ст.38,39 Закону України  «Про повну загальну середню освіту», Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Лугинської селищної ради Коростенського району Житомирської області, затвердженого рішенням сесії Лугинської селищної ради від 30.04.2021 року №358, розпорядження селищного голови від 30.04.2021 №37 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника закладу загальної середньої освіти»  та у зв’язку з закінченням терміну строкового трудового договору директора Лугинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лугинської селищної ради Лугинська селищна рада огололошує конкурс на зайняття посади директора Лугинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Лугинської селищної ради.

15:27 30.04.2021

Про оприлюднення проекту рішення  Лугинської селищної  ради « Про затвердження цін на роботи (послуги) комунальною установою «Трудовий архів» Лугинської селищної ради»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчий комітет  селищної  ради повідомляє про оприлюднення проекту  рішення  Лугинської селищної  ради «Про затвердження цін на роботи (послуги) комунальною установою «Трудовий архів» Лугинської селищної ради».

16:20 14.04.2021