Оголошення про скасування конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно до наказу № 8-г від 02.04.2021 р. (у зв'язку з не нарахуванням норм типових професійно - кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, затверджених наказом НАДС від 07.11.2019 р. № 203-19) скасовано конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів Лугинської селищної ради.

14:21 02.04.2021

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», відділ фінансів Лугинської селищної ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади:

11:33 03.03.2021

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Лугинська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад у сектор з питань дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради:

12:32 12.02.2021

Конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Лугинської селищної ради

Лугинська селищна рада оголошує конкурс з визначення аптечних установ та стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян які   постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Лугинської селищної ради

11:01 03.02.2021

До уваги депутатів селищної ради 7 скликання

Відповідно до частини другої статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) депутати, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, повинні подати декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (декларацію перед звільненням).

10:53 26.11.2020