Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

Громадські слухання

 

 

                                          До відома громадян Лугинської селищної ради

   7 травня 2018 року проведено громадські слухання щодо обговорення питання розробки детального плану території та обґрунтування можливості відведення земельної ділянки орієнтовною площею 12,0 га (друга ділянка)  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, яка розміщена в смт Лугини Лугинського району Житомирської області. Пропозиції громадськості відсутні. Селищною радою по даному питанню 29.05.2018р. прийнято відповідне рішення (додається).                          

                                                  ЛУГИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                            ЛУГИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                               РІШЕННЯ №  403

     Двадцять четверта сесія                                                         VII скликання                                                                                                                                                                                                  

 

29.05.2018    

Про затвердження детального плану території земельної ділянки

розташованої в смт Лугини,

Лугинського району Житомирської

області 

     Розглянувши клопотання ТОВ «ЛУГИНИ ЕНЕРДЖИ», відповідно до статті 17 Закону України «Про основи містобудування», статей 10, 19, 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1 – 14.2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії селищної ради з питань сільського господарства, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, селищна рада 

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити детальний план території та обґрунтування можливості відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 12,0 га, для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, яка розташована за адресою:   смт Лугини, Лугинського району Житомирської області.

       2.     Опублікувати  дане  рішення в засобах масової інформації.

        3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань сільського господарства, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів (Гриневич Ю.В.).

 

Селищний голова                                                                                              П.І. Мельник


05/04/2018р.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки, розташованої в межах населеного пункту смт. Лугини  (урочище Валікова Гора) Лугинського району Житомирської області  з метою будівництва сонячної електростанції для виробництва електричної енергії потужністю 6 МВт.

  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Детальний план території земельної ділянки для будівництва сонячної електростанції, для виробництва електроенергії потужністю 6 МВт, яка розташована в межах населеного пункту смт. Лугини  (урочище Валікова Гора) Лугинського району Житомирської області, розробляється на підставі Рішення Лугинської селищної ради від 29.03.2018р. №359 «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду та виготовлення детального плану території ТОВ «ЛУГИНИ ЕНЕРДЖИ».

Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єкта містобудування, відведення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій, прокладання електричних мереж тощо.

  1. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації:

Замовник: ТОВ «ЛУГИНИ ЕНЕРДЖИ»

Фінансування робіт здійснювалось за кошти осіб, зацікавлених у розробці містобудівної документації.

  1. Інформація про місце і строки ознайомлення з матеріалами детального плану території земельної ділянки:

З проектом можна ознайомитись за адресою: Житомирська область, Лугинський район, смт. Лугини, вул. М.Грушевського, 2А  протягом одного місяця з дня публікації оголошення про проведення громадських слухань.

  1. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення.

Пропозиції до детального плану території приймаються протягом одного місяця з дня публікації оголошення про проведення громадських слухань за адресою: Житомирська область, Лугинський район, смт. Лугини, вул.М. Грушевського, 2А.

  1. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

Громадські обговорення будуть здійснюватись 07.05.2018р. о 10-00 год. за адресою: Житомирська область, Лугинський район, смт. Лугини, вул. М.Грушевського, 2А.

    .                                                        Виконавчий комітет Лугинської селищної ради

__________________________________________________________________________________________________________

25.07.2016 року

Інформація щодо громадського обговорення

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної документації» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів № 555 від 25.05.2011 року Лугинська селищна рада повідомляє про початок процедури громадських слухань детального плану території  земельної ділянки площею 4,12 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд міні-ТЕС ТОВ « НВК «Енергосоюз», розташованої в межах с. Станційне Лугинської селищної ради Лугинського району, які відбудуться 05.08.2016 року в приміщенні сільського клубу с. Станційне о 16.00 годині.

Земельна ділянка планується для розміщення та експлуатації будівель та споруд міні-ТЕС , яка буде працювати на альтернативних видах палива.

Ознайомитися з матеріалами детального  плану та подати пропозиції можна з 25.07.2016 року по 08.08.2016 року у приміщенні Лугинської селищної ради. 

 

09.08.2016р.

      На позачерговій сесії селищної ради, яка відбулась 09.08.2016 року, рішенням №203 затверджено   детальний план   території земельної ділянки  розташованої с. Станційному Лугинського району Житомирської  області.  Дане  рішення оприлюднено на сайті селищної ради в розділі "Рішення селищної ради".

Фото без опису

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                                                                                             

                                                                До відома громадян Лугинської селищної ради

   26 грудня 2017 року проведено громадські слухання щодо обговорення питання розробки детального плану території та обґрунтування можливості відведення земельної ділянки орієнтовною площею 12,0 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, яка розміщена в смт Лугини Лугинського району Житомирської області. Пропозиції громадськості відсутні. Селищною радою по даному питанню 28.12.2017р. прийнято відповідне рішення (додається).                          

                                                                             ЛУГИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

                                                         ЛУГИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                               РІШЕННЯ №  295

                Сімнадцята сесія                                                                                                    VII скликання

 

28.12.2017     

 

Про затвердження детального

плану території земельної ділянки

розташованої в смт Лугини

Лугинського району Житомирської області 

 

     Відповідно до статті 17 Закону України «Про основи містобудування», статей 10, 19, 29, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. № 555 «Порядок проведення громадських слухань щодо врахувань громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», ДБН Б.1.1 – 14.2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово – комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», селищна рада 

 

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити детальний план території та обґрунтування можливості відведення земельної ділянки орієнтовною площею 12,0 га для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, яка розташована в смт Лугини Лугинського району Житомирської області.

 

2. Опублікувати  дане  рішення в засобах масової інформації.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань сільського господарства, земельних відносин, екології та використання природних ресурсів (Гриневич Ю.В.).

 

            Селищний голова                                                                                     П.І.Мельник

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь