Дата: 06.06.2024 09:27

Повідомлення

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб та суб’єктів господарської діяльності (фізичних осіб – підприємців, юридичних осіб), Лугинська селищна рада повідомляє про оприлюднення на сайті Лугинської селищної ради в розділі «Проєкти рішень» проєкту рішення «Про встановлення  місцевих податків та зборів на території Лугинської селищної територіальної громади» та аналізу регуляторного впливу за посиланням: https://lugynska-gromada.gov.ua/.

Стислий виклад змісту проєкту: встановлюються місцеві податки та збори відповідно до вимог Податкового кодексу України з метою врегулювання оподаткування фізичних осіб та суб’єктів господарської діяльності (фізичних осіб – підприємців, юридичних осіб), які зобов’язані сплачувати податки та збори до бюджету Лугинської селищної територіальної громади за ставками оподаткування з 01.01.2025 р.

Розробник проєкту рішення: відділ фінансів Лугинської селищної ради.

Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту відповідного рішення за адресою: вул. М.Грушевського, 2а, селище Лугини, Коростенський район, Житомирська область, 11301, Лугинська селищна рада або на електронну адресу:

lug-sel-rada@ukr.net