ОГОЛОШЕННЯ

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки".

15:03 10.09.2019

Послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Армійське»

Рішенням виконавчого комітету селищної ради від 30.03.18 скориговано тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, які надає комунальне підприємство «Армійське». Коригування викликане зміною протягом установленого строку дії тарифів мінімального рівня заробітної плати, цін і тарифів на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси.

12:39 10.09.2019

Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території під будівництво спортзалу в Лугинській ЗОШ І-ІІІ ст. в смт Лугини Лугинського району за адресою: вул. Церковна, 12»

17:16 20.08.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

Про оприлюднення проекту рішеннь  Лугинської селищної  ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Лугинки, Лугинської селищнї ради Лугинського району Житомирської області», «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Глухова, Лугинської селищнї ради Лугинського району Житомирської області», «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Крупчатка, Лугинської селищнї ради Лугинського району Житомирської області»

10:44 25.06.2019

ОГОЛОШЕННЯ

02 червня 2019 року з нагоди Дня захисту дітей з 10 год. по 14 год. в центрі селища Лугини за сприяння Народного депутата України Арешонкова В.Ю. будуть працювати дитячі атракціони.

12:23 31.05.2019