Дата: 20.06.2024 10:56

Відповідно до пункту 23 Постанови Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 року № 854 «Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» за громадянами, які перебувають на обліку, але не отримали путівки в поточному році, зберігається право на забезпечення путівкою на наступний рік за умови поновлення медичної довідки 070/о, якщо строк її дії закінчився.

Повідомляємо громадян потерпілих від Чорнобильської катастрофи 1 категорії, що у разі непоновлення медичної довідки протягом шести місяців з дня закінчення строку її дії та подання до відділу 2 УСП Коростенської райдержадміністрації ( с-ще Лугини, вул.Червона гірка, 21), вони будуть зняті з обліку для забезпечення путівкою.

Потерпілі від Чорнобильської катастрофи 1 категорії, які не поновили медичну довідку 070/о у 2023 році та бажають отримати санаторно-курортну путівку у 2025 році, можуть стати на чергу до 1 жовтня 2024 року.