ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб виконавчий комітет  селищної  ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення  Лугинської селищної  ради «Про внесення змін до рішення Лугинської селищної ради від 12.07.2019 року №782 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Лугинської селищної ради на 2020 рік».

17:15 17.12.2019