Дата: від до Скинути

ПРИЙНЯТО РІШЕННЯ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ У 2021 РОЦІ ТА В ПОДАЛЬШОМУ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ДЛЯ НАЙБІЛЬШ ВРАЗЛИВИХ КАТЕГОРІЙ ОСІБ

Прийняття Кабінетом Міністрів України постанови «Деякі питання підвищення пенсійних виплат для окремих категорій осіб у 2021 році та в подальшому», забезпечить:

09:47 15.12.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ ПІД ЧАС ОЖЕЛЕДИЦІ!

Перепади температури повітря упродовж останніх днів та незначні опади створили небезпечну ситуацію на тротуарах та автошляхах у вигляді ожеледі. Рятувальники за цей час відбуксирували на проїжджу частину десятки автотранспортних засобів, що потерпіли через погодні умови. Травмується, на жаль, і населення.

10:27 14.12.2020

НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОЇ ОТГ ЗАРЕЄСТРОВАНО 35 НОВИХ ВИПАДКІВ ІНФІКУВАННЯ COVID-19

Про це інформують фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний  центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулих вихідних лабораторним шляхом підтверджено 35 нових випадків інфікування коронавірусом на території району, 2 жителів району подолали хворобу.

09:52 14.12.2020

7 НОВИХ ВИПАДКІВ ІНФІКУВАННЯ COVID-19 ЗАРЕЄСТРОВАНО НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОГО РАЙОНУ ТА 33 ВИДУЖАВШИХ

Про це повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний  центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулої доби  (10 грудня) лабораторним шляхом підтверджено 7 нових випадків інфікування коронавірусом на території району, 33 людини змогли подолати хворобу.

11:13 11.12.2020

«Житомиргаз Збут» наголошує: вчасна оплата за спожитий газ – запорука стабільного постачання енергоресурсу

Чи задумувалися ви, як функціонує вся газова система України? Газ постачальником закуповується наперед – на наступний місяць, розраховуються потрібні об’єми для населення, враховуються всі фактори, аби придбати достатньо блакитного палива для всіх. Так забезпечується стабільне безперебійне постачання газу.

10:56 11.12.2020

УМОВИ ПРИЙОМУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ У 2021 РОЦІ ЗАРЕЄСТРОВАНО У МІН’ЮСТІ

Умови прийому на навчання для здобуття вищої освіти у 2021 році зареєстровано в Міністерстві юстиції (реєстраційний номер № 1225/35508 від 09.12.2020) та найближчим часом набудуть чинності. Відповідно до документа наступного року основний етап вступної кампанії планується провести у звичні для вступників та закладів терміни – в липні 2021 року.

17:22 10.12.2020