Дата: від до Скинути

39 НОВИХ ВИПАДКІВ ІНФІКУВАННЯ COVID-19 ЗАРЕЄСТРОВАНО НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, 22 ЛЮДЕЙ ОДУЖАЛИ

Про це інформують фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулих вихідних лабораторним шляхом підтверджено 39 нових випадків інфікування коронавірусом на території Лугинської ОТГ, 22 жителів Лугинської громади подолали хворобу.

09:42 28.12.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ ЗАСТЕРІГАЄ ГРОМАДЯН ВІД ДІЙ ШАХРАЇВ

Триває інформаційна кампанія від Національного банку України #ШахрайГудбай, мета якої – навчити українців правилам безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

09:51 23.12.2020

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ ТА КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій» № 962-ІХ, який Верховна Рада ухвалила             04 листопада 2020 року.

14:05 22.12.2020

УРЯД ЗАТВЕРДИВ НОВУ ДЕРЖАВНУ ПРОГРАМУ БЕЗПЕКИ РУХУ

Сьогодні, 21 грудня, на своєму засіданні Уряд затвердив нову Державну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року. Документ був розроблений на основі раніше схваленої Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2024 року. Її головна мета – знизити рівень смертності внаслідок ДТП у порівнянні з 2019 роком щонайменше на 30% до 2024 року та на 50% до 2030 року. Це, у свою чергу, дозволить щорічно вберегти більше 1000 людських життів. Про це повідомив Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

15:47 21.12.2020

РОЗРОБЛЕНО МОБІЛЬНИЙ ЗАСТОСУНОК ДЛЯ ДОПОМОГИ БАТЬКАМ ДІТЕЙ ІЗ ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ І ФАХІВЦЯМ ІРЦ

До дня Святого Миколая, 19 грудня, Міністерство освіти і науки України презентувало Систему автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів (АС «ІРЦ»).

15:08 21.12.2020

ЗАРЕЄСТРОВАНО 29 НОВИХ ВИПАДКІВ ІНФІКУВАННЯ COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, 51 ЛЮДИНА ОДУЖАЛА

Про це інформують фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний  центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулих вихідних лабораторним шляхом підтверджено 29 нових випадків інфікування коронавірусом на території Лугинської ОТГ, 51 житель Лугинської громади подолав хворобу.

10:15 21.12.2020

ЯЛИНКОВІ ПРИКРАСИ ТА НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ

Як повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», перед Новим роком прилавки магазинів, вуличні лотки переповнені прикрасами, але мало хто знає, або не придає значення тому, що всі ці речі можуть бути небезпечні для здоров’я людини, особливо для дітей.

09:53 21.12.2020

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ДЕЯКИХ КАТЕГОРІЙ НАСЕЛЕННЯ НА ПЕРІОД ДІЇ КАРАНТИНУ

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID -19)» № 1030-ІХ, ухвалений парламентом 02 грудня 2020 року.

15:05 18.12.2020

3 НОВИХ ВИПАДКИ ІНФІКУВАННЯ COVID-19 ЗАРЕЄСТРОВАНО НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, 8 ЛЮДЕЙ ОДУЖАЛО

Про це повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний  центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулої доби  (17 грудня) лабораторним шляхом підтверджено 3 нових випадки інфікування коронавірусом на території Лугинської ОТГ, 8 жителів Лугинської громади подолали хворобу.

09:27 18.12.2020