КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ ПОДОЛАЛО 23 ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ ГРОМАДИ, 1 ЛЮДИНА ПОМЕРЛА

Про це повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулої доби  (12 квітня) від коронавірусної хвороби одужало 23 жителі Лугинської селищної ради.

09:46 13.04.2021

ВАКЦИНАЦІЯ ВІД COVID-19: РОБОТОДАВЕЦЬ МОЖЕ РЕЄСТРУВАТИ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ, СКОРИСТАВШИСЬ ВИЗНАЧЕНИМ АЛГОРИТМОМ

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що про щеплення від COVID-19 певних груп осіб можуть піклуватися їх роботодавці, залежно від того, який триває етап вакцинальної кампанії.

16:27 12.04.2021

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ПОКРАЩЕННЯ УМОВ НАДАННЯ ПОРОДІЛЛЯМ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ «ПАКУНОК МАЛЮКА»

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо надання допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами та ефективного використання бюджетних коштів при фінансуванні одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 1359-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 30 березня 2021 року.

14:09 12.04.2021

ОРФАННІ ХВОРОБИ: ЯКІ БЕЗОПЛАТНІ ПОСЛУГИ МОЖЕ ОТРИМАТИ ПАЦІЄНТ ЗА ПРОГРАМОЮ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ, – НСЗУ

В Україні у близько 5% населення діагностовано орфанні, або рідкісні, захворювання. 80% цих захворювань генетично обумовлені. Вони мають тяжкий і хронічний перебіг. Такі пацієнти потребують дороговартісного і пожиттєвого лікування.

11:33 12.04.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! ЯКЩО ВИ ЗАБЛУКАЛИ В ЛІСІ – ПОРАДИ РЯТУВАЛЬНИКІВ

За сприятливої погоди населення полюбляє вирушати до лісу. Хтось їде в лісові масиви на пікнік, хтось позбирати ягоди чи гриби, а хтось просто хоче прогулятись. Однак кожен з нас може заблукати у невідомих місцях лісових масивів. В таких ситуаціях необхідно правильно зорієнтуватись та не піддаватись паніці.

10:35 12.04.2021