Дата: від до Скинути

Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко. ВІДЕО. ФОТО

Сьогодні, 16 вересня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із керівництвом Житомирського району, народними депутатами України та депутатами обласної ради взяли участь в урочистому відкритті нового дитячого садочку у Станишівці, побудованого в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

09:05 17.09.2021

На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення

За ініціативи Офісу Президента України щодо розвитку фізичної культури та спорту, популяризації соціального проєкту «#АктивніПарки – локації здорової України», який входить до загальнонаціональної програми Президента України «#ЗдороваУкраїна», на території відкритих локацій «Активних парків першої черги» буде організовано тренування відповідно до розроблених планів тренувань із залученням модератора (регіонального спортсмена) на наступні 2-3 тижні.

09:05 17.09.2021