22 СІЧНЯ - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня у день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна щороку відзначає День Соборності. Офіційно в Україні свято встановлено Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.

11:43 22.01.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ НА ЗАМЕРЗЛИХ ВОДОЙМАХ

Чк інформуть фахівці упавління ДСНС України в Житомирській області, з початку 2021 року на водоймах Житомирщини вже сталася надзвичайна подія, внаслідок якої загинула людина, ще одного чоловіка – вдалося врятувати.

17:00 19.01.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! НА ТЕРИТОРІЇ СМТ ЛУГИНИ ДІЄ ПУНКТ ОБІГРІВУ НАСЕЛЕННЯ

За даними Житомирського обласного центру з гідрометеорології, морозна погода триматиметься до 20 січня включно. Місцями вночі температура становитиме 20-22 морозу, вдень 13-15. Вже з 21 січня на території Житомирської області очікується потепління, зокрема, за прогнозами температура повітря вночі знизиться до 18-21 градусів морозу, а вдень очікується підвищення до 4 тепла.

16:58 19.01.2021

ОПУБЛІКОВАНО ПОСТАНОВУ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПРО ЗНИЖЕННЯ ГРАНИЧНОЇ ЦІНИ НА ГАЗ ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ

Рішення Уряду про встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр знизить його вартість для населення в середньому на 30%. При цьому для частини українців це зменшення становитиме майже 40%. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час позачергового засідання Уряду 18 січня.

16:54 19.01.2021

ПУКНТИ ТЕСТУВАННЯ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ОРГАНІЗАЦІЮ ЗБОРУ БІОЛОГІЧНОГО МАТЕРІАЛУ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ НА COVID-19

На виконання рішень Уряду та розпорядження керівника робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби  COVID-19 на 15.01.2021 року в Україні вже утворено 2373 пункти тестування, які забезпечують організацію забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на COVID-19 методом ПЛР, а також можуть проводити експрес-тести на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2.

12:39 16.01.2021

Вручено ключі від квартири особі з числа дітей-сиріт

13 січня 2021 року в приміщенні  Лугинської селищної ради відбулася урочиста подія, селищний голова Петро Іванович Мельник  вручив ключі від квартири особі з числа дітей-сиріт Власюку Олексію Сергійовичу

11:34 16.01.2021