Про зміни щодо виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.

14:31 14.04.2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

14:30 14.04.2021

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

14:29 14.04.2021

ДО УВАГИ ВОДІЇВ ТА ПІШОХОДІВ! ДОЩОВА ПОГОДА ВИМАГАЄ ПОСИЛЕНОЇ УВАГИ НА ДОРОЗІ – ПОРАДИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології 14 квітня на території області хмарно, йтиме дощ, у першій половині дня – рясний, далі – помірний. Поліцейські закликають водіїв та пішоходів бути максимально обережними та враховувати погодні умови, вирушаючи у дорогу.

10:43 14.04.2021

МОН: УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО ПЕРШИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ

Оновлення нормативної бази стало першим етапом реформи шкільного харчування, яка впроваджується за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської. Норми та Порядок організації харчування у закладах освіти і дитячих закладах оздоровлення та відпочинку було затверджено і опубліковано на сайті Кабінету Міністрів.

14:56 13.04.2021