Дата: від до Скинути

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! ПРАВИЛЬНО КОРИСТУЙТЕСЯ ПІЧНИМ ОПАЛЕННЯМ, ЩОБ УНИКНУТИ ЛИХА

Фахівці управління ДСНС України у Житомирській області попереджають: щороку зима стає суворим екзаменатором для недбайливих господарників та домовласників. Печі, як і раніше, є одним із основних джерел тепла, як у приватних оселях, так і в житлових та громадських будівлях містечок і сіл. На жаль, в наших будинках вони не завжди відповідають вимогам пожежної безпеки, і вже стали причиною понад 300 пожеж. Лихо найчастіше трапляється через неправильне влаштування опалювальних печей і порушення правил їхньої експлуатації.

10:44 05.01.2021

САНІТАРНИЙ РЕГЛАМЕНТ ДЛЯ ШКІЛ І ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

01 січня 2021 року набрав чинності Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який визначає медичні вимоги безпеки (правила і норми) щодо освітнього середовища. Державна служба якості освіти надає рекомендації щодо поліпшення освітніх та управлінських процесів директорам і засновникам шкіл, зокрема й щодо безпеки освітнього середовища.

10:28 05.01.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ТУМАН

Житомирський обласний центрі з гідрометеорології по Житомирській області очікується туман. Так, в другій половині дня 30 грудня та протягом 31 грудня по місту Житомиру та Житомирській області утримається туман з видимістю 200-500 м (І рівень небезпечності – жовтий).

14:09 30.12.2020

ВСТАНОВЛЕНО ЄДИНУ ФІКСОВАНУ ЦІНУ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ ПОБУТОВИХ СПОЖИВАЧІВ

На засіданні Уряду схвалено постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 05 червня 2019 р.               № 483», якою, зокрема, було подовжено строк дії Положення про покладення спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку електричної енергії (ПСО).

10:18 30.12.2020

ФІЗИЧНІ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦІ ПЕРШОЇ ГРУПИ ЗВІЛЬНЕНІ ВІД СПЛАТИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ ТА ЄСВНА ПІВРОКУ

Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами та доповненнями, який набрав чинності 10 грудня 2020 року, підприємці-платники єдиного податку, що перебувають на першій групі оподаткування, звільнені від сплати єдиного податку за грудень 2020 по травень 2021 років. За ці ж місяці такі підприємці не сплачуватимуть за себе єдиний соціальний внесок, а страховий стаж для пенсії в них зберігатиметься.

10:17 30.12.2020

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО 2021 РОЗПОЧНЕТЬСЯ 05 СІЧНЯ, ТЕСТУВАННЯ ВІДБУДУТЬСЯ 10 КВІТНЯ

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2021 року розпочнеться 05 січня і триватиме до 19 січня включно. Зареєструватись для участі в пробному ЗНО можна буде на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

17:16 28.12.2020