Дата: від до Скинути

ДО УВАГИ ВОДІЇВ ТА ПІШОХОДІВ! ДОЩОВА ПОГОДА ВИМАГАЄ ПОСИЛЕНОЇ УВАГИ НА ДОРОЗІ – ПОРАДИ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

За інформацією Житомирського обласного центру з гідрометеорології 14 квітня на території області хмарно, йтиме дощ, у першій половині дня – рясний, далі – помірний. Поліцейські закликають водіїв та пішоходів бути максимально обережними та враховувати погодні умови, вирушаючи у дорогу.

10:43 14.04.2021

МОН: УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО ПЕРШИЙ ЕТАП РЕФОРМИ ШКІЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ

Оновлення нормативної бази стало першим етапом реформи шкільного харчування, яка впроваджується за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської. Норми та Порядок організації харчування у закладах освіти і дитячих закладах оздоровлення та відпочинку було затверджено і опубліковано на сайті Кабінету Міністрів.

14:56 13.04.2021

В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ЩЕПЛЕННЯ ВАКЦИНОЮ CORONAVAC ПРОТИ COVID-19

Відсьогодні в Україні розпочинається щеплення вакциною CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech проти COVID-19. Для цього Міністерство охорони здоров’я завершило всі необхідні перевірки й тести препарату. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив під час брифінгу.

14:49 13.04.2021

ПРО ПІДТРИМКУ РОДИН ЗАГИБЛИХ В АТО/ООС

Рішенням Житомирської обласної ради від 24.12.2020 року № 31 затверджено «Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік» та Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на виконання заходів Програми.

11:41 13.04.2021