Дата: від до Скинути

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! СИНОПТИКИ ПОПЕРЕДЖАЮТЬ ПРО ТУМАН

За прогнозами Житомирського обласного центру з гідрометеорології в другій половині дня 17 грудня з утриманням вночі та вранці 18 грудня по області очікується туман з видимістю 200 - 500 м.

17:49 17.12.2020

НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАРЕЄСТРОВАНО 26 НОВИХ ВИПАДКІВ ІНФІКУВАННЯ COVID-19, 18 ЛЮДЕЙ ОДУЖАЛО

Про це інформують фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний  центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулої доби  (16 грудня) лабораторним шляхом підтверджено 26 нових випадків інфікування коронавірусом на території Лугинської ОТГ, 18 жителів Лугинської громади подолали хворобу.

09:39 17.12.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО ПРИКРАШАННЯ ЯЛИНКИ ВІД РЯТУВАЛЬНИКІВ

З наближенням новорічних свят в оселях розпочали встановлення ялинок та прикрашання домівок. Однак пам’ятайте, що запорукою гарного святкового настрою є безпека! Феєрверки, петарди, гірлянди, свічки – усе це безумовно новорічна атрибутика, яка створює чарівну атмосферу. Проте, вона може бути зіпсована при одній лише невірній дії, халатності по відношенню до вогню та електроприладів.

15:54 16.12.2020

МОН НАДАЛО РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ШКІЛ У ЗВ’ЯЗКУ З ПОСИЛЕННЯМ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ 08-24 СІЧНЯ

Через посилення протиепідемічних заходів учням заборонено відвідувати школи 08-24 січня 2021 року, водночас заклади зможуть оголосити на цей період канікули. Про це йдеться у листі МОН керівникам місцевих департаментів освіти і науки.

12:33 16.12.2020

1 ЛЮДИНА ПОМЕРЛА ВІД КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ, 14 ЖИТЕЛІВ ЛУГИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДОЛАЛО ХВОРОБУ

Про це інформують фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулої доби (15 грудня) від коронавірусної хвороби одужало 14 жителів Лугинської селищної ради.

10:09 16.12.2020

За прогнозами Житомирського обласного центру з гідрометеорології ввечері 15 грудня із збереженням вночі та вранці 16 грудня у Житомирі та області очікується туман з видимістю 200-500 м (І рівень небезпечності –жовтий).         Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг, тому звертаємося до водіїв з проханням бути особливо уважними.         Загалом погода вдень, 16 грудня, буде хмарною та без істотних опадів. По всій території  Житомирської області передбачається мороз від 3° до 2° тепла. Слабка ожеледь. На дорогах місцями ожеледиця.

16:46 15.12.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! ДОТРИМУЙТЕСЬ ПРАВИЛ БЕЗПЕКИ НА ЗАЛІЗНИЦІ

Абсолютна більшість нещасних випадків травмування сторонніх громадян, у тому числі зі смертельним  наслідком, які трапляються на залізниці, сталися в результаті порушення громадянами «Правил безпеки на залізничному транспорті Україні»  та «Правил поведінки громадян на залізничному транспорті», а саме: переходу залізничних колій у невстановлених місцях, ходіння по залізничних коліях, посадка і висадка під час руху поїзда, переїзд залізничних колій при закритому положенні шлагбаума або при червоному світлі світлофора та звуковому сигналі переїзної сигналізації, та інші.

14:57 15.12.2020

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! ОБЕРЕЖНО: ТОНКИЙ ЛІД!

З настанням холодів щороку відбувається чимало трагедій, пов’язаних із загибеллю людей на водоймах, вкритих кригою. Діти і любителі зимової риболовлі – саме ця категорія населення найчастіше стикаються з цією небезпекою. Побачивши лід, дехто не може втриматися від спокуси дослідження і перевірки на міцність «твердої води». На жаль, досить часто це призводить до трагічних наслідків.

14:44 15.12.2020