МІНСОЦПОЛІТИКИ НАГОЛОШУЄ: НЕ ДАЙ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ШАНС!

Мінсоцполітики як національний координатор з питань запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі співпрацює з усіма зацікавленими міністерствами і відомствами, неурядовими громадськими організаціями з метою оперативного реагування на факти насильства та надання необхідних послуг для постраждалих.

09:40 12.04.2021

КАБМІН ДОЗВОЛИВ ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНІЧНОГО КИСНЮ ЗА УМОВИ ВІДПОВІДНОСТІ ЙОГО ПОКАЗНИКІВ МЕДИЧНОМУ, – МАКСИМ СТЕПАНОВ

Кабінет Міністрів України ухвалив розроблену МОЗ Постанову, яка передбачає застосування технічного кисню для кисневої підтримки пацієнтів із COVID-19, якщо він повністю відповідає показникам якості кисню медичного. Рішення продиктоване метою збереження життя громадян, адже киснева терапія є одним з обов’язкових заходів у лікуванні пацієнтів із коронавірусною хворобою. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

15:26 09.04.2021

ЗВЕРНЕННЯ ДЕЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ: ВИПАЛЮВАННЯ СУХОСТОЮ – НЕЗАКОННА ДІЯЛЬНІСТЬ, ЩО ПРИЗВОДИТЬ ДО ТРАГІЧНИХ НАСЛІДКІВ ТА МАТЕРІАЛЬНИХ ВТРАТ

В Україні розпочався пожежонебезпечний період. У цей час, унаслідок необережного поводження з вогнем, або ж зумисного підпалу сухостою, можуть бути знищені гектари природних екосистем, а разом з тим — тварини та птахи, які там мешкають. Якщо ж для людей це не вагомий аргумент (як показує практика), варто задуматися про безпеку власних садиб, а також своє життя та здоров'я. Адже нерідко вогонь із сухостою перекидається на житлові будинки та господарчі споруди, більше того, навіть самі палії стають жертвами зумисно спровокованого полум'я.

14:27 09.04.2021

НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗАРЕЄСТРОВАНО 15 НОВИХ ВИПАДКІВ ІНФІКУВАННЯ COVID-19, 23 ЛЮДИНИ ОДУЖАЛИ

Про це повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулої доби (08 квітня) лабораторним шляхом підтверджено 15 нових випадків інфікування коронавірусом на території Лугинської ОТГ, 23 жителі Лугинської громади подолали хворобу.

13:59 09.04.2021