Дата: від до Скинути

449 960 УКРАЇНЦІВ ЗАПИСАЛИСЯ ДО ЛИСТА ОЧІКУВАННЯ ВАКЦИНАЦІЇ ПРОТИ COVID-19, – ЯРОСЛАВ КУЧЕР

449 960 українців записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19. Такі цифри станом на 23:00 13 квітня 2021 року озвучив заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер під час брифінгу.

10:52 15.04.2021

Лугинське управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що на Лугинщині тривалий час спостерігається досить складна епідемічна ситуація із захворюваності на COVID-19.

З 03.03.2021 року встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Житомирської області. Держпродспоживслужбою суттєво посилено контроль за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів на об’єктах нагляду. Спеціалісти Лугинського управління Держпродспоживслужби продовжують здійснювати моніторингові перевірки за дотриманням протиепідемічних заходів в першу чергу на об’єктах продовольчої і непродовольчої торгівлі, агропродовольчих ринках, закладах громадського харчування, в закладах дошкільної освіти та в закладах загальної середньої освіти (учням 1-4 класів дозволено відвідування). Від початку 2021 року за виявлені порушення недотримання карантинних обмежень на відповідальних осіб складено 58 протоколів, надано 45 приписів, 27 інформаційних листів з пропозиціями та попередженнями та направлено 8 доповідних в органи місцевої влади.

10:49 15.04.2021

МІНЦИФРИ РОЗШИРИТЬ ПЕРЕЛІК ПОСЛУГ У ЦНАП У ЧОТИРИ РАЗИ

На щорічній конференції Програми «U-LEAD з Європою» зібралися керівники органів місцевого самоврядування, профільні асоціації та експерти у сфері адміністративних послуг, щоб обговорити сучасний контекст та виклики в галузі надання адмінпослуг, навчання та обмін досвідом, перспективи цифровізації послуг.

10:01 15.04.2021

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ ПОСИЛИВ АДРЕСНІСТЬ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ДЛЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ НАСЕЛЕННЯ

14 квітня Уряд на своєму позачерговому засіданні прийняв проєкт постанови, яким посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних коштів. Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

09:58 15.04.2021

9 ЖИТЕЛІВ ЛУГИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПОДОЛАЛИ КОРОНАВІРУСНУ ХВОРОБУ

Про це інформують фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулої доби  (15 квітня) від коронавірусної хвороби одужало 9 жителів Лугинської селищної ради.

09:54 15.04.2021

Про зміни щодо виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 “Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги”, виплати допомоги на поховання та недоотриманої у зв’язку зі смертю одержувача пенсії, органами Пенсійного фонду України з 1 квітня здійснюються виключно через уповноважені банки.

14:31 14.04.2021

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

14:30 14.04.2021

Про перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з  01 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

14:29 14.04.2021