Лугинський район, Житомирська область

Літо - це найкраща пора року для всіх дітей

Дата створення: 10:29 06.06.2019

На території Лугинської ОТГ організовано роботу пришкільних таборів, які охоплять відпочинком 240 дітей. Термін перебування 14 днів, 2х разове харчування та змістовне дозвілля. Всім бажаємо гарного та приємного відпочинку, зміцнення здоров'я та незабутніх вражень!

ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата створення: 09:35 05.06.2019

2 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, за підтримки  народного депутата України Арешонкова В.Ю. в селищі Лугини  відбулися розважальні заходи для дітей.

Відбулася чергова сесія селищної ради

Дата створення: 11:27 04.06.2019

НА ТЕРИТОРІЇ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВСТАНОВЛЕНІ ДИТЯЧІ СПОРТИВНО - ІГРОВІ МАЙДАНЧИКИ

Дата створення: 13:53 17.05.2019

Виконавчим комітетом Лугинської селищної ради, за сприяння народного депутата України Арешонкова Володимира Юрійовича, на території Калинівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – ДНЗ» та Остапівського НВК «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – ДНЗ» встановлено дитячі спортивно – ігрові майданчики.

Старшокласників Лугинщини навчали обирати майбутній фах

Дата створення: 17:39 13.05.2019

Вибір професії – надважливе рішення, яке необхідно прийняти ще в підлітковому та юнацькому віці. Складність і відповідальність цього кроку важко переоцінити. При виборі професії у кожного виникає багато запитань. Чи може людина обрати вид діяльності на свій смак? Чи варто погоджуватись на роботу, що не подобається, але високо оплачується? Навіщо мати професію? Відповіді на ці запитання люди шукали з давніх-давен, шукають і зараз.

Разом з батьками про вибір професії

Дата створення: 15:48 25.04.2019