Дата: від до Скинути

ПРЕЗИДЕНТ ПІДПИСАВ ЗАКОН ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ОПЛАТИ ПРАЦІ НЕМЕДИЧНИХ ФАХІВЦІВ У СФЕРІ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення зміни до статті 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо пільг та підвищення оплати праці професіоналів з вищою немедичною освітою, які працюють в системі охорони здоров’я» № 1123-IX, який парламент ухвалив 18 грудня 2020 року.

09:45 13.01.2021

КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ОНОВЛЕНО ПОРЯДОК ПРОВДЕННЯ НОРМАТИВНО-ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

З метою забезпечення ефективної та прозорої земельної реформи, Уряд оновив Порядок проведення нормативної грошової оцінки сільгоспземель. Це означає, що власники земель отримали можливість оновлення технічної документації з оцінки земельних ділянок.

11:32 12.01.2021

23 НОВИХ ВИПАДКИ ІНФІКУВАННЯ COVID-19 ЗАРЕЄСТРОВАНО НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ, 9 ЛЮДЕЙ ОДУЖАЛИ

Про це повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулих вихідних лабораторним шляхом підтверджено 23 нових випадки інфікування коронавірусом на території Лугинської ОТГ, 9 жителів Лугинської громади подолали хворобу.

09:30 11.01.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ! З 01 СІЧНЯ ДІЮТЬ НОВІ ПРАВИЛА ДЛЯ МІКРОКРЕДИТІВ

Із початку 2021 року вступили в дію зміни для споживачів мікрокредитів та фінансових організацій. Так, з 01 січня набрав чинності Закон України № 891-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо споживчого кредитування і формування та обігу кредитних історій», що був прийнятий Верховною Радою України 15 вересня 2020 року.

11:37 06.01.2021

ПОЛІЦЕЙСЬКІ НАГАДУЮТЬ: БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ – СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВОДІЇВ ТА ПІШОХОДІВ

У зимовий період значно зросла темна пора доби, а в умовах обмеженої видимості через погодні умови – ці  два фактори підвищують небезпеку та ризик наїзду на пішоходів у кілька разів. Тож поліцейські закликають водіїв та пішоходів бути максимально відповідальними, обережними та уважними.

10:18 06.01.2021

ЗАВЕРШЕНО РОБОТУ НАД ДОРОЖНЬОЮ КАРТОЮ З ВПРОВАДЖЕННЯ ВАКЦИНИ ПРОТИ COVID-19

Міністерством охорони здоров’я України прийнято Дорожню карту з впровадження вакцини від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і проведення масової вакцинації у відповідь на пандемію COVID-19 в Україні у 2021-2022 роках. Відповідний наказ № 3018 було підписано 24 грудня 2020 року.

16:29 05.01.2021