Звернення голови громади

Дата: 04.07.2023 16:19

Шановні земляки!

Лугинська селищна рада та депутатський корпус роблять все можливе, щоб донести Вашу думку щодо недопущення прийняття Постанови КМУ «Про затвердження переліку населених пунктів, віднесених до зон радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи».

03 липня 2023 року було проведено позачергову сесію селищної ради на якій прийнято відповідне звернення депутатського корпусу.

На даний час старостами старостинських округів проводиться збір підписів, які теж будуть долучені до звернення та надіслані до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів та інших центральних органів.

Представники від громади беруть участь у роботі робочої групи Коростенського району з обговорення проекту даної Постанови.

Ми і надалі будемо відстоювати збереження Ваших прав на соціальний захист.

З повагою

Селищний голова                                                                       Петро МЕЛЬНИК