Легалізація заробітної плати – основа стабільного майбутнього

На даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали, на жаль, нормою життя. Виплати у «конвертах» стали одною із складових тіньової економіки. Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все це втрата страхового стажу для призначення пенсії.

15:55 24.07.2018

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ З 1 ЛИПНЯ 2018 РОКУ

Згідно Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» з 01.07.2018 року прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність, буде підвищено з 1373 грн. до 1435 грн.

11:46 02.07.2018

День Конституції України

В честь Дня Конституції України, 27.06.2018 року колектив Лугинської селищної ради на чолі з селищним головою  Мельником Петром Івановичем взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка та до меморіалу воїнам АТО. В районному будинку культури відбувся святковий концерт.

12:23 27.06.2018

Звіт Будинку дитячої творчості

“Людина в світ прийшла, щоб жити, вчитись, мріяти, любити, щоб все на світі знати, вміти й добро на цій землі творити”, – такими словами розпочався  творчий звіт закладу позашкільної освіти Будинку дитячої творчості 6 червня  2018 року.

09:28 11.06.2018