Лікарняна каса Житомирської області інформує...

Шановні друзі! Інформуємо вас про зміни в діяльності благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області». В зв’язку зі зростанням вартості ліків, виробів медичного призначення, реактивів, що призвело до збільшення видатків на обстеження і лікування членів ЛК, з урахуванням Положення «Про членство в ЛК» (розмір внеску має складати до 3% від встановленого розміру мінімальної заробітної плати), рішенням правління ЛК (протокол №4-18 від 05.10.2018 року) з 01.12.2018 року встановлюються такі розміри щомісячних добровільних пожертвувань:

17:19 13.11.2018

Національний конкурс "Благодійна Україна"

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

15:04 13.11.2018

Відбувся обласний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини»

Рішенням 17 сесії Житомирської обласної ради від 26.07.2018р. № 1134 з метою популяризації здорового способу життя серед жителів Житомирської області запроваджено обласний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини». За звання кращої спортивної громади змагалися 15 ОТГ та 4 сільські ради. Лугинська ОТГ, маючи значні досягнення в фізичній культурі та спорті, долучилася до участі в конкурсі.

14:51 13.11.2018

На Лугинщині стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

3 листопада 2018 року  стартував ІІ етап   Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 навчальному році,  які  триватимуть до 22 грудня. На базі Лугинської гімназії ім. В.П.Фількова  відбулися олімпіади  з біології та географії.  Олімпіади  проводяться відповідно до  наказу управління освіти і науки  Житомирської обласної державної адміністрації від 17.09.2018 року  №221  «Про організацію та проведення в області заходів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році»,  відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси  з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади   зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності,  затвердженого  наказом  Міністерства  освіти   України     від 22.09.2011року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 року №1318/20056, наказу відділу  освіти, культури, молоді та спорту Лугинської селищної ради від 04.10.2018 №56 «Про організацію та проведення  заходів І (шкільного) та II (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з  навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році». В олімпіадах взяли  участь учні  закладів освіти Лугинської ОТГ та району. Загальна кількість учасників становила  80 учнів.

12:03 07.11.2018

Чарівний світ паперу

Сьогодні ми не можемо уявити  наше  повсякденне життя  без паперу, з якого виготовляють книги, газети, листівки, серветки, шпалери та багато іншого. А ще  з паперу можна творити справжні шедеври, варто звичайному аркушу паперу потрапити до рук справжнього  майстра, і папір перетвориться на справжні дива: чарівну квітку, казкову жар-птицю, фантастичні замки, тварини.

11:32 07.11.2018

Уляна Супрун зустрілась із головами громад Житомирщини

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на запрошення Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України, зустрілась із головами об’єднаних громад регіону та сімейними лікарями. На зустрічі міністерка запевнила, що реформа вторинної ланки системи охорони здоров’я буде відбуватись з урахуванням досвіду реформи первинної ланки, а саме процесу автономізації закладів медицини.

15:20 02.11.2018

Чергове засідання виконавчого комітету Лугинської селищної ради

31.10.2018р. відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Лугинської селищної ради, яке  провів селищний голова Петро Мельник. Участь в засіданні взяла голова РДА Наталія Кирийчук.          На порядок денний винесено та розглянуто  житлові питання,  сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання дозволів на видалення зелених насаджень  та інші.        За ініціативи голови РДА Наталії Кирийчук  розглянуто ситуацію із захворювання тварин на сказ, яка склалась у селищі, та шляхи боротьби з поширенням інфекції. З інформацією по даному питанню виступив начальник районного управління Держпродспоживслужби   Віктор Ейсмонт.

12:05 31.10.2018