Підведено підсумок конкурсу по створенню/модернізації ЦНАП

Цим оголошенням інформуємо, що Комісія з відбору Програми «U-LEAD  з Європою» (далі – Програма), у складі експертів Програми, представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, уважно проаналізувала усі заявки від органів місцевого самоврядування, що надійшли для отримання допомоги на створення/модернізацію ЦНАП, та відібрала 150 кандидатів до участі у Фазі впровадження. Зокрема, по Житомирській області – Баранівська, Корнинська, ЛУГИНСЬКА, Миропільська, Овруцька, Олевська, Попільнянська та Станишівська ОТГ. Крім цього, Баранівська, ЛУГИНСЬКА, Овруцька та Олевська ОТГ пройшли конкурсний відбір і на спеціальний вид допомоги – «Мобільний ЦНАП».

17:11 02.05.2018

Інформація про відвідування депутатами VII скликання Лугинської селищної ради сесій, постійних комісій у звітному періоді та звітування за 2017 рік перед виборцями

За звітний період 2017 року відбулося 17 сесій на яких було розглянуто – 309 питань та постійних комісій (на яких було розглянуто 159 питань):

11:57 19.04.2018

Роботи по благоустрою продовжуються

З настанням весни розпочато роботи по благоустрою населених пунктів громади, кладовищ, пам’ятних знаків, місць захоронення загиблих у роки Великої Вітчизняної війни . Працівниками виконавчого комітету Лугинської селищної ради та КП «Полісся»  такі роботи вже проведено в селах Березовий Груд, Калинівка та продовжуються в інших місцях.

11:24 05.04.2018

Загальні збори жителів смт Лугини

23 березня 2018 року в приміщенні будинку дитячої творчості відбулись загальні збори жителів селища Лугини, на яких селищний голова Мельник П.І. прозвітував про роботу виконавчого комітету селищної ради, економічний та соціально-культурний  розвиток громади у 2017 році та завдання на 2018рік.

12:33 26.03.2018

Новини Лугинської ОТГ

02 лютого відбулося виїзне засідання виконавчого комітету Лугинської селищної ради в с. Радогоща. В роботі засідання взяли участь 11 членів виконкому, директор Радогощанського  навчально – виховного комплексу Кожан О.П., інспектор з ювенальної превенції Лугинського ВП Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області Поповичук А.М., фахівець з соціальної роботи  районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Борова К.С., психолог - соціальний педагог Радогощанського НВК       Рафальська О.П. та жителі с. Радогоща.

10:21 26.03.2018

Нова спецтехніка

За рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури Лугинською ОТГ в 2017 році придбано спеціальну комунальну техніку ( 3 одиниці ) ; вакуумний автомобіль, сміттєвоз та трактор з відвалом і щіткою сумарною вартістю 3455 тис.грн.

10:11 26.03.2018