ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ

05 грудня 2017 року відбулося засідання позачергової  15 сесії селищної ради. Депутати розглянули та прийняли ряд рішень, зокрема «Про схвалення проекту рішення селищної ради «Про добровільне приєднання територіальних громад до об’єднаної територіальної громади», «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік».  Також розглянуто  ряд земельних  питань щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам селищної ради. Прийнято звернення депутатів селищної ради до КМУ, Житомирської обласної адміністрації, обласної ради щодо відміни рішення КМУ від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року» та відмови від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства, що може привести до ліквідації лісогосподарських підприємств галузі. З вище переліченими  та іншими рішеннями селищної ради можна ознайомитися  в розділі «Рішення селищної ради».

10:02 26.03.2018

Про зміни у Пенсійному законодавстві

Зміни в пенсійному законодавстві відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо підвищення пенсій».

10:01 26.03.2018

БЮДЖЕТ 2017р.

06.09.2017року  Лугинською селищною радою перераховано  до районного бюджету субвенції на утримання об'єктів спільного користування в сумі 352025грн., а саме:

09:58 26.03.2018

Благоустрій населених пунктів

Виконкомом Лугинської селищної ради з метою благоустрою населених пунктів започатковано акцію  «Разом до кращого життя». 8 квітня було проведено прибирання території  біля старого кладовища в смт.Лугини. Через районну газету «Промінь»  та оголошення, які  розміщено в місцях з великим перебуванням людей,  запрошувались до участі у акції  жителі селища, представники політичних партій,  громадських організацій, всіх небайдужих громадян. Але крім працівників селищної ради, районної газети «Промінь» та декількох жителів селища, ніхто більше не виявив бажання взяти участь у проведенні акції.

09:53 26.03.2018

Проведено засідання виконкому

23.02.2017 року заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Давидюком В.І. проведено засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому розглянуто ряд важливих питань. Зокрема затверджено уповноважених осіб,які відповідають за прийом документів для призначення усіх видів соціальної допомоги, утворено комісію з питань захисту прав дитини, затверджено новий склад опікунської ради, утворено адміністративну комісію та затверджено положення , розглянуто житлові питання.

09:44 26.03.2018

Розпочато роботу сайту

Згідно закону "Про доступ до публічної інформації" органів влади і місцевого самоврядування прийнятого 9 травня 2011 р. на сайті буде розміщуватись офіційна інформація селищної ради.

16:45 05.03.2016