Депутатська діяльність в рамках проекту «Сильні ради – спроможні громади»

09:16 23.11.2018

Відбулась тридцята сесія селищної ради

22 листопада під головуванням селищного голови Мельника Петра Івановича відбулась 30-а сесія селищної ради. В роботі сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Ренкас Олена Іванівна, начальник управління фінансів райдержадміністрації Паламарчук  Лідія Олександрівна, начальник Лугинського відділення Коростенської податкової інспекції Ярошовець Алла Володимирівна, старости  ОТГ.

14:39 22.11.2018

Лугинщина вшановує Героїв у День Гідності та Свободи

З нагоди Дня Гідності та Свободи біля меморіалу полеглим захисникам України відбулись урочистості. Участь у заходах взяли селищний голова Петро Мельник, голова райради Олександр Губарець, перший заступник голови РДА Олена Ренкас, працівники установ і організацій Лугинщини, учні обох навчальних закладів райцентру, волонтери, АТОвці та громадськість. Благочинний церков Лугинського району Петро Киричевський провів панахиду.

16:46 21.11.2018

У Житомирі відбувся форум «Децентралізація: від об’єднання до розвитку»

У Житомирі відбувся форум «Децентралізація: від об’єднання до розвитку» який зібрав лідерів громад регіону та представників бізнесу і влади для обміну досвідом з реалізації розвиткових проектів. 16 листопада понад 180 учасників форуму дискутували у конгрес-холі Житомирського інституту медсестринства на чотирьох пленарних сесіях із представниками влади, бізнесу та міжнародних програм технічної допомоги.

15:11 16.11.2018

Ігор Гундич привітав працівників аграрної сфери: Буде село, то й буде Україна.

Житомирщина залишається лідером у найголовнішій реформі країни, яку ініціював Президент, – децентралізації. Саме ця реформа дає можливості розвитку села та об’єднаних територіальних громад.

09:49 15.11.2018

Лікарняна каса Житомирської області інформує...

Шановні друзі! Інформуємо вас про зміни в діяльності благодійної організації «Лікарняна каса Житомирської області». В зв’язку зі зростанням вартості ліків, виробів медичного призначення, реактивів, що призвело до збільшення видатків на обстеження і лікування членів ЛК, з урахуванням Положення «Про членство в ЛК» (розмір внеску має складати до 3% від встановленого розміру мінімальної заробітної плати), рішенням правління ЛК (протокол №4-18 від 05.10.2018 року) з 01.12.2018 року встановлюються такі розміри щомісячних добровільних пожертвувань:

17:19 13.11.2018