Дата: від до Скинути

ДОВІДКУ ПРО СКЛАД СІМ’Ї БІЛЬШЕ НЕ ВИМАГАТИМУТЬ ДЛЯ ДЕРЖПОСЛУГ, – МИХАЙЛО ФЕДОРОВ

Міністерство цифрової трансформації ліквідувало довідку про склад сім’ї, що була необхідна для отримання низки державних послуг. Це зменшить адміністративне навантаження та спростить отримання державних послуг для українців.

12:37 20.11.2020

ЗАФІКСОВАНО 30 НОВИХ ВИПАДКІВ ІНФІКУВАННЯ COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОГО РАЙОНУ

Про це повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулої доби (19 листопада) лабораторним шляхом підтверджено 30 нових випадків інфікування коронавірусом на території району.

12:35 20.11.2020

День Гідності і Свободи

З нагоди Дня Гідності та Свободи в селищі Лугини відбулося урочисте покладання квітів до меморіального комплексу захисникам незалежності України. В заході прийняли участь заступник селищного голови Віктор Давидюк, голова райдержадміністрації Володимир Сивко, голова районної ради Олександр Губарець та представники громадськості.

12:22 20.11.2020

ЗА ПРОГРАМОЮ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ ХРОНІЧНИМ ОБСТРУКТИВНИМ ЗАХВОРЮВАННЯМ ЛЕГЕНЬ Є БЕЗОПЛАТНИМ

Діагностування ХОЗЛ здійснюється за допомогою бронхоспірометрії. За понад 7 місяців роботи Програми медичних гарантій, створено 9 284 направлення на безоплатні бронхоспірометрію та спірометрію з фізичним навантаженням.

10:51 19.11.2020

У жовтні кожен третій споживач газу не розрахувався за енергоресурс

На Житомирщині зростають борги за природний газ серед побутових споживачів цього ресурсу. У період карантину ТОВ «Житомиргаз Збут» не припиняє постачання блакитного палива боржникам. Проте дехто сприймає карантинні послаблення як «дозвіл» не оплачувати свої рахунки.

11:11 18.11.2020

Децентралізація - найуспішніша реформа в Україні

Децентралізацію можна назвати найбільш успішною українською реформою станом на кінець 2020 року. Набагато більше людей, які відчувають переваги децентралізації, ніж людей, які якось незадоволені нею. Це чітко видно з результатів п’ятої хвилі всеукраїнського соціологічного опитування «Децентралізація та реформа місцевого самоврядування». Це дослідження проводиться щорічно Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), одним з провідних соціологічних дослідників в Україні.

11:04 18.11.2020

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ: ПАЦІЄНТ, ЩО НЕ МАЄ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ, МОЖЕ РОЗРАХОВУВАТИ НА ДОПОМОГУ МОБІЛЬНОЇ БРИГАДИ, ЩО ТЕСТУЄ НА COVID-19 ТА НА АМБУЛАТОРНЕ ЛІКУВАННЯ

Українці стали частіше звертатися до лікарів первинної ланки, особливо з питаннями щодо гострих респіраторних захворювань та профілактики. Найпопулярнішими причинами звернень до лікарів ПМД є кашель, загальна слабкість, а також потреба у профілактиці певних захворювань.

10:56 18.11.2020

ЗАРЕЄСТРОВАНО 29 НОВИХ ВИПАДКІВ ІНФІКУВАННЯ COVID-19 НА ТЕРИТОРІЇ ЛУГИНСЬКОГО РАЙОНУ

Про це повідомляють фахівці ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Так, протягом минулих вихідних лабораторним шляхом підтверджено 29 нових випадків інфікування коронавірусом на території району, 29 людей подолали хворобу.

09:39 16.11.2020

ЯК ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ЗА ЖИТЛО, ЗРУЙНОВАНЕ НА СХОДІ УКРАЇНИ

Щоб урегулювати питання щодо відшкодування збитків громадянам за зруйноване житло та виплати їм компенсації, Уряд України прийняв Постанову, відповідно до якої компенсація надається постраждалим, які є власниками житла, зруйнованого після 14 квітня 2014 року та яке знаходиться на підконтрольній Україні території.

14:00 13.11.2020