Національний конкурс "Благодійна Україна"

Асоціація благодійників України оголошує активну фазу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а в форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик.

15:04 13.11.2018

Відбувся обласний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини»

Рішенням 17 сесії Житомирської обласної ради від 26.07.2018р. № 1134 з метою популяризації здорового способу життя серед жителів Житомирської області запроваджено обласний конкурс «Краща спортивна громада Житомирщини». За звання кращої спортивної громади змагалися 15 ОТГ та 4 сільські ради. Лугинська ОТГ, маючи значні досягнення в фізичній культурі та спорті, долучилася до участі в конкурсі.

14:51 13.11.2018

На Лугинщині стартував І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

3 листопада 2018 року  стартував ІІ етап   Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 навчальному році,  які  триватимуть до 22 грудня. На базі Лугинської гімназії ім. В.П.Фількова  відбулися олімпіади  з біології та географії.  Олімпіади  проводяться відповідно до  наказу управління освіти і науки  Житомирської обласної державної адміністрації від 17.09.2018 року  №221  «Про організацію та проведення в області заходів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році»,  відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси  з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади   зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності,  затвердженого  наказом  Міністерства  освіти   України     від 22.09.2011року №1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 року №1318/20056, наказу відділу  освіти, культури, молоді та спорту Лугинської селищної ради від 04.10.2018 №56 «Про організацію та проведення  заходів І (шкільного) та II (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з  навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році». В олімпіадах взяли  участь учні  закладів освіти Лугинської ОТГ та району. Загальна кількість учасників становила  80 учнів.

12:03 07.11.2018

Чарівний світ паперу

Сьогодні ми не можемо уявити  наше  повсякденне життя  без паперу, з якого виготовляють книги, газети, листівки, серветки, шпалери та багато іншого. А ще  з паперу можна творити справжні шедеври, варто звичайному аркушу паперу потрапити до рук справжнього  майстра, і папір перетвориться на справжні дива: чарівну квітку, казкову жар-птицю, фантастичні замки, тварини.

11:32 07.11.2018

Уляна Супрун зустрілась із головами громад Житомирщини

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун на запрошення Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного Програмою «U-LEAD з Європою» та Мінрегіоном України, зустрілась із головами об’єднаних громад регіону та сімейними лікарями. На зустрічі міністерка запевнила, що реформа вторинної ланки системи охорони здоров’я буде відбуватись з урахуванням досвіду реформи первинної ланки, а саме процесу автономізації закладів медицини.

15:20 02.11.2018

Чергове засідання виконавчого комітету Лугинської селищної ради

31.10.2018р. відбулося чергове  засідання виконавчого комітету Лугинської селищної ради, яке  провів селищний голова Петро Мельник. Участь в засіданні взяла голова РДА Наталія Кирийчук.          На порядок денний винесено та розглянуто  житлові питання,  сімей з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах, надання дозволів на видалення зелених насаджень  та інші.        За ініціативи голови РДА Наталії Кирийчук  розглянуто ситуацію із захворювання тварин на сказ, яка склалась у селищі, та шляхи боротьби з поширенням інфекції. З інформацією по даному питанню виступив начальник районного управління Держпродспоживслужби   Віктор Ейсмонт.

12:05 31.10.2018

Чемпіонат з футболу Лугинської об'єднаної територіальної громади

Відбувся відкритий чемпіонат Лугинськоі об’єднаної територіальної громади з футболу . В фінальній грі за Суперкубок зіграли чемпіон вищезазначеного турніру - команда «Старт»(Лугини) та володар Кубку чемпіонату-команда «Колос» (Путиловичі). Так як основний час не визначив переможця, за результатами пенальті Суперкубок отримала команда «Колос»(Путиловичі). Після завершення гри підведено підсумки, головою Лугинськоі селищної ради Петром Мельником  та головою федерації футболу Лугинського району Станіславом Івчуком  вручено грамоти, медалі та грошові премії. Народний депутат України Володимир Арешонков привітав всіх присутніх зі святом футболу, подякував гравцям за цікаву та насичену гру, вручив Суперкубок переможцю- команді «Колос» (Путиловичі). А також кожна команда, в тому числі команда «Штурм»(Лугини), яка зайняла третє місце у відкритому чемпіонаті Лугинськоі ОТГ - отримала професійні м’ячі від Володимира Юрійовича.

10:54 22.10.2018