Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Дата: 22.06.2025 08:31
Кількість переглядів: 187

Фото без опису

Кожна нація в своїй історії має події, які назавжди залишають відбиток у серцях і свідомості людей. День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні є одним із таких днів. Це день, який викликає глибокі почуття скорботи, вдячності та єднання всього українського народу.

 

Цього дня ми вшановуємо всіх воїнів, що полягли у боротьбі з гітлерівською Німеччиною, всіх патріотів, що боролися проти сталінського радянського союзу, та усіх жертв серед мирного населення.

 

Як бачимо і зараз, України потерпає від війни з якою до нас прийшли рашисти… Також, ми згадаймо всіх, хто загинув у новій війні, яку розпочав путінський режим.

 

Нехай навічно залишаться у нашій пам’яті всі, хто здобував Перемогу.

 

Вічна слава героям, які полягли в боях за свободу і незалежність України!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь