1000 днів війни: незламність України у боротьбі за свободу
24 лютого 2022 року стало днем, який змінив хід історії України та світу. Росія розпочала повномасштабну військову агресію, спрямовану на знищення української державності, культури та нації.
За ці 1000 днів Україна пройшла через жахіття війни, але водночас довела, що незламність духу, єдність народу та міжнародна підтримка можуть стати основою для перемоги.
Україна продовжує боротьбу, демонструючи світу приклад стійкості.
Селищний голова Петро Мельник, старости старостинських округів, працівники селищної ради, установ, організацій та жителі селища поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим захисникам України та хвилиною мовчання вшанували світлу пам'ять усіх загиблих і схилили голови в скорботі за військовими і цивільними, чоловіками та жінками, дорослими та дітьми.