ГРАФІК ВИВОЗУ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ

Дата: 09.09.2024 09:54

Графік

вивозу твердих побутових відходів з приватного сектору селища Лугини

Вівторок

Вул.: Церковна (Колгоспна), Древлянська (Димитрова), Поліська (Жовтнева), Сковороди Григорія (Комсомольська), Шкільна (Якіра), Коростенська, Бовсунівська (Бовсуновського), Ч.Гірка, Річна, Нова, Зарічна, Богуна Івана (Комарова), Корольова, Лагодюка Ореста (Добровольського), Вишневського (Павлова), Миру (Мічуріна).

Пров:.Ч.Гірка, Новий, Володимира Великого (Комсомольський), Поліський (Радянський).

Середа

Вул.: Покровська (Щорса), Затишна (Котовського), В.Юрченка (Червоноармійська), Пилипа Орлика (Першотравнева), С.Гуца (Р.Люксембург), Молодіжна, Чубинського Павла (Ломоносова), Набережна, І.Франка, Чорновола В’ячеслава (Кузнецова), Базарна, Хлібна (Толстого), Зелена, Стуса Василя (Островського), Варшавська (Матросова), Огієнка Івана (У.Громової), Липницька, Соснович Бір (Кошового), Лісна.

Пров.: І Зелений, ІІ Зелений, Олени Пчілки (Островського), Базарний, Набережний.

Четвер

Вул.: Польова, Героїв Небесної Сотні (Леніна), Шевченка, Незалежності (Донського), Княгині Ольги (Піонерська), Героїв Чорнобиля (Кірова), Сульської Зої (Горького), М.Грушевського (К.Маркса).

Пров.: Парковий (Піонерський).

Автомобіль буде працювати у перший та третій тиждень місяця.

Примітка: гілля дерев та кущів від домоволодінь вивозитись не буде !!!

Початок роботи - 8°° год.

Виконавчий комітет Лугинської селищної ради