Завтра відбудеться поховання загиблого захисника України Медведчука Дмитра Григоровича

Дата: 25.08.2024 11:35

В понеділок, 26 серпня, Лугинська громада проведе в останню земну дорогу загиблого Героя, жителя с. Літки, солдата Медведчука Дмитра Григоровича, 1981 року народження, який загинув під час виконання бойового завдання.

Зустріч Героя відбудеться завтра в селі Літки, орієнтовно о 10 годині (на бетонці, біля «Рідної хати»), поховають захисника на цвинтарі в Шеметиці.

Лугинська селищна рада глибоко сумує з приводу смерті Дмитра Григоровича, висловлюємо щирі співчуття   рідним і близьким загиблого воїна.

Прийдіть вшанувати Героя, котрий віддав життя за кожного з нас, та підтримати родину у час скорботи.

Вічна пам'ять  захиснику  України!  Герої не вмирають!