Захисники та захисниці можуть безоплатно відновити зір

Дата: 01.08.2024 16:41

Стартує важливий проєкт “Повернемо зір Захисникам та Захисницям України”, який ми втілюємо у партнерстві з  Міжнародним благодійним фондом “Сприяння розвитку медицини” та Мікрохірургією ока Василя Шевчика.

Якщо у вашому оточенні є захисники та захисниці, які втратили зір під час виконання бойових завдань. А також ті, хто відчув значне погіршення гостроти зору після повернення до цивільного життя, розкажіть їм про можливість безоплатного відновлення зору.

Хто може скористатися:

• учасники бойових дій
  • особи з інвалідністю внаслідок війни
  • комісовані з військової служби за  станом здоровʼя, але ще не отримали відповідного посвідчення (першочергово комісовані через захворювання та травми очей).

Перелік можливих безоплатних послуг:

• повне офтальмологічне обстеження;
  • оперативне та лазерне лікування захворювань очей;
  • лікування рубцевих змін обличчя.

Як скористатись:

1. Записатись на  офтальмологічне обстеження за телефоном у м. Київ 093 098 54 55  та в місті Чернігів 066 961 81 36  та зазначити, що Ви хочете скористатись  послугами в межах проекту “Повернемо зір Захисникам та Захисницям України”.
  2. Під час відвідування клініки показати адміністратору документ, що підтверджує право участі у Проекті.

Де отримати послуги:

м. Чернігів, проспект Перемоги, 119 А