Дата: 29.07.2024 21:25

До лав Небесного війська приєднався ще один наш земляк, мешканець села Остапи Лугинської громади, солдат Степанчук Олександр Володимирович, 1979 року народження.

Захищаючи рідну землю від російських окупантів, вірний військовій присязі, проявивши стійкість і мужність Олександр Володимирович загинув 27 липня 2024 року в районі населеного пункту Григорівка, Бахмутського району Донецької області.

Лугинська селищна рада висловлює щирі співчуття родині та близьким героїчно загиблого захисника України. Про сумні звістки завжди тяжко говорити. Розділяємо з вами біль непоправної втрати….

Про дату та місце поховання Воїна-захисника буде повідомлено згодом.

Вічна пам’ять Герою!

Будемо завжди берегти пам’ять про нашого земляка!