Помер захисник з Лугинської громади Олександр Боровський

Дата: 26.07.2024 13:44

На жаль, знову маємо сумні новини у нашій громаді. Вчора, 25 липня, помер наш Захисник, уродженець с. Літки, Лугинської громади Олександр Андрійович Боровський, 1975 року народження.

Зустріч Героя відбудеться завтра, 27 липня, біля будинку Героя орієнтовно о 12:00, поховають воїна на місцевому кладовищі.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, друзям та побратимам з приводу смерті Героя. У цю гірку мить поділяємо ваше горе та схиляємо голови в глибокій скорботі. Ніколи не забудемо тих, хто боронив нашу землю та наше життя.

Вічна пам’ять і слава Захиснику!