Оголошення щодо моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності

Дата: 19.07.2024 09:15

Постановою Кабінету Міністрів України № 537 від 26 травня 2021 року затверджено «Порядок проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю» (надалі - Порядок), Міністерством розвитку громад та територій України разом з громадськими організаціями визначено перелік об'єктів, що підлягають моніторингу у 2024 році. Зазначену інформацію розміщено на офіційному сайті Мінрегіону з розділі «Національна стратегія зі створення безбар'єрного простору в Україні», рубрика «Актуальні матеріали».

На виконання пункту 9 Порядку керівникам об’єктів належить провести обстеження та оцінку будівлі (приміщення) і подати до 15 серпня 2024 року  відділу економічного розвитку, інвестицій, комунального господарства виконавчого комітету селищної ради інформацію за формою згідно з додатком 1 до Порядку на електронних та паперових носіях. В електронному вигляді надсилати на адресу E-mail: lug-sel-rada@ukr.net, на паперових носіях – с-ще Лугини, вулиця Михайла Грушевського, 2а, отримувач: відділ економічного розвитку, інвестицій, комунального господарства виконавчого комітету селищної ради.

На території  Лугинської ТГ необхідно провести у 2024 році моніторинг та оцінку ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю, а саме:

1. Безбар’єрні маршрути, в т.ч.:

-пішохідні шляхи руху на центральних вулицях населених пунктів;

-зупинки громадського транспорту;

-пішохідні шляхи руху, що ведуть від зупинок громадського транспорту до закладу охорони здоров’я.

2. Споруди цивільного захисту.

3. Заклади охорони здоров’я, в т.ч.:

-ФАПи населених пунктів;

4. Заклади освіти, в т.ч.:

-  КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Лугинської селищної ради.

5. Центри надання адміністративних послуг.

6. Будівлі надавачів соціальних послуг та соціального захисту

-Відділ соціального захисту та охорони здоров'я;

-КУ «Центр надання соціальних послуг».

7. Поштові відділення:

- Укрпошта;

- Нова пошта.

8. Банківські установи:

- Ощадбанк.

9.Об’єкти благоустрою:

-площі;

-парки.

10. Підприємства житлово-комунального господарства

- КП «Лугинське»

- КП «Полісся»

- КП «Слава»

Примітка: згідно пункту 11 постанови КМУ від 26 травня 2021 р. № 537 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для осіб з інвалідністю» управителі об’єктів (власники, балансоутримувачі, орендарі або інші управителі об’єктів, що несуть відповідальність за їх експлуатацію):

- визначають відповідальну особу за проведення оцінки;

- проводять щороку у період з 1 червня до 15 серпня оцінку відповідно до типів об’єктів, визначених Мінрегіоном;

- подають щороку до 15 серпня відділу економічного розвитку, інвестицій, комунального господарства виконавчого комітету селищної ради інформацію про проведення оцінки на електронних та паперових носіях за формою згідно з додатками 1 та 3.