До уваги водіїв великовагових транспортних засобів

Дата: 04.07.2024 14:03

🚛🚚 До уваги водіїв великовагових транспортних засобів

Із 1 липня 2024 року задля збереження дорожнього покриття вантажівкам заборонено рухатися, коли температурні показники повітря більше +28 градусів за Цельсієм. Заборона стосується транспорту фактичною масою понад 24 т і навантаженням на вісь понад 7 т.

Перечекати спекотний період водії можуть на майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.

🛣 На автомобільних дорогах загального користування державного значення встановлені відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити.

Обмеження руху не поширюється на транспортні засоби, які:

🚒використовуються під час ліквідації стихійних явищ або надзвичайних ситуацій;

🛒перевозять швидкопсувні вантажі;

🤭антисанітарні;

🐷живі вантажі;

☢️вантажі підвищеної небезпеки;

🪖військові вантажі, товари подвійного призначення та/або майна, що використовується для потреб оборони та інше.

Умови та режими тимчасових обмежень будуть переглядатися залежно, від прогнозованої та фактичної температури повітря.

🕛 Обмеження по часу встановлюватиметься залежно від районування території України та з урахуванням дії комендантської години.

Друзі, бережіть себе та автомобільні дороги!