Як критично важливим підприємствам забронювати своїх працівників?

Дата: 04.07.2024 13:49

Бронь від мобілізації - нові правила бронювання працівників критично  важливих підприємств в Україні — УНІАН

Як критично важливим підприємствам забронювати своїх працівників?

Алгоритм дій

На час воєнного стану для забезпечення безперебійної роботи органів державної влади та місцевого самоврядування, а також критично важливих підприємств Уряд запровадив систему бронювання. Вона дозволяє ключовим працівникам отримати бронювання.

Алгоритм бронювання за списками військовозобов’язаних (Порядок № 76)

I. Для державних органів:

Подання списків та довідки до Міноборони (або СБУ чи Служби зовнішньої розвідки) для погодження.

Погоджені списки передаються до Мінекономіки для прийняття рішення про бронювання.

Мінекономіки перевіряє списки і приймає рішення про бронювання, надсилає його до Міноборони та державного органу.

Державний орган видає працівнику витяг з наказу Мінекономіки про бронювання і надсилає повідомлення до ТЦК та СП.

Детальніше на сайті.