В Лугинській громаді знову втрата

Дата: 27.06.2024 09:52

В нашій громаді знову втрата - ангелом пішов на небеса ще один Герой, уродженець села Старі Новаки, сержант Сергій Васильович Кирилюк, 1977 року народження.

Прощання з загиблим захисником та поховання відбудеться сьогодні, 27 червня в селі Путиловичі, орієнтовно о 14 годині.

Просимо всіх жителів громади віддати належну шану та гідно провести в останню дорогу нашого Захисника, який поклав своє життя за свободу і незалежність України!

В цю гірку мить поділяємо горе родини та разом з вами схиляємо голови в глибокій скорботі… Нехай добрий і світлий спомин про Героя назавжди залишиться у пам’яті рідних, побратимів, усіх, хто знав Сергія Васильовича, любив, шанував.