Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

За ініціативи Мінветеранів держава відшкодовуватиме ветеранам та військовослужбовцям вартість послуг із планової стоматології

Дата: 19.06.2024 09:40
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

Українські ветерани і ветеранки та військовослужбовці отримали право на відшкодування вартості послуг із планової стоматологічної допомоги.

На ці потреби Мінветеранів спрямовує 1 млрд гривень.

Відповідні зміни до постанови КМУ від 27 лютого 2024 р. № 212 «Деякі питання реалізації пілотного проекту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України» внесено під час сьогоднішнього засідання Уряду. Документ розроблено фахівцями Міністерства у справах ветеранів України спільно з Міністерством охорони здоров'я України.  

Йдеться про надання таких стоматологічних послуг:

  • видалення зубів
  • відновлення 
  • пломбування

Держава відшкодує їхню вартість. 

Отримати їх можуть: 

  • учасники бойових дій
  • особи з інвалідністю внаслідок війни
  • військовослужбовці, які поки не отримали статус учасника бойових дій, але продовжують виконувати бойові завдання

“Забезпечення компенсації вартості стоматологічних послуг ветеранам та військовослужбовцям є соціально-важливою ініціативою. Це потреба, на якій самі ветерани наголошували. Тож це важливий крок на шляху до комфортного життя наших Захисників та Захисниць, відновлення їхнього здоровʼя. Йдеться про практичне втілення політики героїв, над реалізацією якої Мінветеранів працює разом із іншими міністерствами та відомствами. Якісне та доступне медичне відновлення для наших ветеранів й ветеранів одне — є одним з наших пріоритетів. Дякую Міністерству охорони здоров'я та Уряду за підтримку! Далі — більше”, — наголосив в.о. Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун

Як це працюватиме?

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) розробить форму договору для медичних закладів, які хочуть узяти участь у реалізації проєкту. 

За безкоштовною послугою ветеран або учасник бойових дій зможе звернутись саме у той заклад, що має таке контрактування.

У свою чергу, законтрактовані заклади отримуватимуть компенсацію за такі надані послуги.

Отримати послуги можна один раз на рік, а загальна їхня вартість не повинна перевищувати 24 952,54 гривень. 

Мінветеранів спрямовує 1 млрд гривень на реалізацію програми.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь