ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 28.06.2024 08:33

Шановні жителі громади!

28 червня – знаковий день для українців, бо саме цього дня, в 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла головний документ нашої держави – Конституцію України.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

У цей нелегкий для України час я бажаю всім нам терпіння та віри в те, що з кожним роком наша країна ставатиме кращою і міцнішою.

Бажаю вам міцного здоров’я, сил, добра та родинного благополуччя. Миру та спокою Україні та кожному з нас. Зичу творчого натхнення, перемоги та невичерпної віри у велике майбутнє українського народу!

Селищний голова                  Петро Мельник