Гайд #безбар’єрних подій: створюй свої неймовірні події

Дата: 11.06.2024 13:11

Успіх будь-якого івенту – у зручності й комфорті його учасників та гостей. Забезпечити це легко, якщо у фокусі підходів і рішень при його організації буде безбар’єрність – починаючи від запрошень і вибору локації до налаштування освітлення, облаштування різних зон і підготовки персоналу.

Гайд безбар’єрних подій дає зрозумілі і, що дуже важливо, цілком реальні для втілення поради, як зробити будь-який захід – онлайн або офлайн – з повагою і  увагою до всіх його учасників.

Гайд безбар’єрних подій створено у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». При підготовці цього гайду використовувались матеріали з «Довідника безбар’єрності» та Альбому безбар’єрних рішень.

Проєкт доступний у двох форматах – книги, яку можна завантажувати, та у форматі розділу «Довідника безбар’єрності» – тут.

Довідково. Проєкт реалізовано громадською організацією «Безбар’єрність» за підтримки спільноти «Бізнес без бар’єрів», зокрема компанії ДТЕК, у співпраці з командою київського проєкту «Кураж».