ВАНДАЛІЗМ В ЛУГИНАХ

Дата: 11.06.2024 13:09

Менше року пройшло з того часу, коли Лугинською ДЮСШ були облаштовані нові, сучасні трибуни на центральному стадіоні селища Лугини. Накриття від негоди над місцями для сидіння та полімерні стільчики в синьо-жовтих кольорах гармонійно вписалися в загальний вигляд стадіону. Але тепер трибуни виглядають так наче по них пройшов буревій. 25 сидінь просто знищено, розломано, вирвано «по живому». Викликає сумнів, що це зробили жителі сусідніх громад. Також малоймовірно, що до цього доклали руки і ноги сивочолі ветерани спорту Лугинщини.

Можливо комусь і не подобається, що Лугинською селищною радою, дитячо-юнацькою спортивною школою проводяться роботи по благоустрою спортивного об'єкта, так завжди знайдуться ті кому все щось не так. Такі дії, зловмисне руйнування та пошкодження, могли зробити тільки істоти в людській подобі, негідники і нікчеми. Вони знаходяться серед нас, ходять по вулицях, можливо дехто відвідує навчальні заклади, ДЮСШ, з посмішкою вітаються з нами і щиро дивляться нам в очі. Сумно.