Заходи КУ «Центр надання соціальних послуг» до Дня захисту дітей

Дата: 11.06.2024 09:21

1 червня в Україні відзначають День захисту дітей. Це свято, яке покликане привернути увагу до прав дітей, їхнього добробуту і можливостей для всебічного розвитку. Одним словом нагадати всім нам про важливість забезпечення малечі і підліткам щасливого дитинства.

В рамках заходів до Дня захисту дітей установою було відвідано сім’ї, які перебувають під соціальним супроводом. З ними проведено профілактично-інформаційні  бесіди щодо належного виховання та забезпечення прав дитини в сім’ї.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Завідувачем відділення соціальної роботи Олесею Стужук-Квік  було проведено бесіду з учнями Лугинського ліцею № 2 на тему «Безпечні канікули».