У ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ ЛУГИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СТАРТУВАЛА ЛІТНЬО-ВІДПОЧИНКОВА КАМПАНІЯ!

Дата: 11.06.2024 08:38

Танці, патріотичні пісні, квести, ранкові зарядки, конкурси, різноманітні спортивні, розважальні заходи, цікаві екскурсії та багато іншого чекає на 365 здобувачів освіти громади, які відвідуватимуть табори відпочинку на базі Лугинських, Липниківського, Кремненського і Жеревецького ліцеїв та таборів дозвілля на базі Путиловицького ліцею, Червоноволоцької, Великодивлинської гімназій та Бовсунівської початкової школи.

На функціонування таборів із бюджету селищної ради виділено 98,9 тис. гривень. Для забезпечення організованого відпочинку та дозвілля дітей за кошти селищного бюджету закуплено спортивний, іграшковий інвентар, предмети  образотворчого  мистецтва на суму 20,0  тис.гривень.

Посилена увага при плануванні заходів приділятиметься питанням профілактики дитячого травматизму, правилам дій у надзвичайних ситуаціях, формуванню навичок здорового способу життя.

Усім учасникам літніх таборів із денним перебуванням бажаємо доброго настрою, яскравих емоцій, веселих та безпечних канікул!