Лугинська громада

Житомирська область, Коростенський район

КУ «Центр надання соціальних послуг» Лугинської селищної ради шукає патронатних вихователів

Дата: 11.06.2024 08:32
Кількість переглядів: 209

Фото без опису

Патронат над дитиною (сімейний патронат) – це інноваційна комплексна соціальна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя у період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин.

Серед пріоритетних завдань органів місцевого самоврядування кожної громади має бути створення патронатних сімей з метою захисту законних прав та інтересів дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Держава гарантує соціальну і фінансову підтримку патронатної сім’ї. Патронатні вихователі отримують грошову винагороду за надання послуг та кошти на утримання дітей відповідно до їх віку та кількості.

Патронатним вихователем може бути повнолітня особа, яка є громадянином України, має досвід виховання дітей, спільно з добровільним помічником пройшов/ла курси професійної підготовки за спеціальною програмою підготовки патронатних вихователів та отримала відповідну рекомендацію, зі згоди всіх членів своєї сім’ї готова до розміщення під патронат дітей за місцем свого проживання і уклала з відповідним органом опіки та піклування договір про надання послуг патронату.

Якщо ви маєте бажання і можливість подарувати тимчасовий сімейний затишок і любов дитині, звертайтеся до КУ «Центр надання соціальних послуг» Лугинської селищної ради за адресою: вул. М. Грушевського, 2 а, селище Лугини Коростенського району та отримайте ґрунтовну інформацію.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь