ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ПЕТРА МЕЛЬНИКА ЗІ СВЯТОМ ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 31.05.2024 09:00

Дорогі учні! Шановні батьки та вчителі!

Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника!

Для багатьох це свято одночасно радісне і сумне, одні школярі прощаються зі школою на час літніх канікул, а інші вирушають у дорослий світ. Нехай цей день відкриє дорогу у світ прекрасного майбутнього, де усі плани здійснюються, а мрії стають досяжною метою. Нехай кожен із вас знайде свою дорогу в житті.

Цей навчальний рік був важким для всіх вас, але сьогоднішні події в Україні навчили нас бути сміливими, терплячими, цінувати спілкування з рідними та близькими, а головне - любити і берегти Батьківщину.

Глибока вдячність педагогом та батькам за самовіддану працю, надійну підтримку, глибоку мудрість, безмежну любов, злагоду й порозуміння, які ви подарували дітям.

Дякую Збройним Силам України зате, що ми маємо змогу навчатися, відпочивати, жити!

Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, щасливої долі, творчих успіхів та вагомих результатів у всіх задумах і починаннях у мирній державі – Україні!

Зі святом!

Селищний голова          Петро МЕЛЬНИК